Nintendo El Konsolları Bilgi Bankası
QuendarthQuendarth
Mod
Çok detaylı bir olayı yok. Kart satın alıp içine müzik falan atıp dinliyorsun işte.
XFire1994
Üye
Ankara'da DSi'si olan insan arıyorum, acil sayılır =P
SilphatosSilphatos
Üye

GameBoy Advance'imde SuperCard kullanıyorum. Ancak bazı oyunlarda arkaplan ya da karakter fazla olduğu zaman yavaşlamalar oluyor. Bunun nedeninin SuperCard'ın içindeki bellekten olduğu söyleniyor (emin değilim). Mesela bazıları WarioLand 4'ü oynayamadıklarını söylüyorlar, bense mis gibi oynuyorum. Ancak iş Super Mario Advance 1-2'ye geldi mi yer yer kösmeler yaşıyorum (özellikle Yoshi Island 2'de 7-8 tane kaplumbağa geldiği sırada). Gene de bir çaresi olabilir mi acaba?

SuperCard nereden bulabilirim şu an Türkiye'de bir fikrin var mı acaba?
bfrheostatbfrheostat
Üye

GameBoy Advance'imde SuperCard kullanıyorum. Ancak bazı oyunlarda arkaplan ya da karakter fazla olduğu zaman yavaşlamalar oluyor. Bunun nedeninin SuperCard'ın içindeki bellekten olduğu söyleniyor (emin değilim). Mesela bazıları WarioLand 4'ü oynayamadıklarını söylüyorlar, bense mis gibi oynuyorum. Ancak iş Super Mario Advance 1-2'ye geldi mi yer yer kösmeler yaşıyorum (özellikle Yoshi Island 2'de 7-8 tane kaplumbağa geldiği sırada). Gene de bir çaresi olabilir mi acaba?

SuperCard nereden bulabilirim şu an Türkiye'de bir fikrin var mı acaba?

Hiç bir fikrim yok ^^ Ben geçen sene sahibinden.com'da bulmuştum ama son birkaç aydır hiç bir açık arttırma sitesinde falan yok (evet, arada merak edip bakıyorum var mı yok mu diye)
biowolf7171biowolf7171
Üye
beyler ben nintendo ds almayı düşünüyorum ama kararsızım 100TLya ds alıp kurtulsammı yoksa 200 dsi xl mı alsam help pls
FirewingFirewing
Üye
Aynı mesajı 3 farklı konuya da atmana gerek yok. Tek mesaj yeterli.
GunGun
Üye
3ds ya da 3dsxl almayacaksan alma. Ds'in ömrü bitti.
CoraxCorax
Üye
ds lite master race
discussioncontroller