UFO
Return Zuha
Üye
UFO; varlığı bilinmemesine rağmen dünya gündeminde çok ilgi duyulan bir konu...TV kanallarında görüyoruz bu yaratıklar hakkında yapılan açıklamaları :) Kimisi Teknolojinin son noktası , kimisi dünyayı ele geçirilmesi gibi (daha varlığın bilinemeyen) yorumlar yapılıyor.Sizce UFO var mı ? Varsa amaçları neler ? :)
[video]
QktayQktay
Üye
görmediğim şeye ianmam hocam. ufo 3harfli şeytan melek gibi...
berx
Üye
ufo gezegeni ne allah aşkına
ryuukryuuk
Üye
böyle bi konu vardı diyerek konunun tezcanlı adamı olayım bari
baypalbaypal
Üye
uzaylılar aslında ötügenden göğe göç eden türkler deyip bende trolleyim bari.
Gullo
Üye
Bizden daha az evrimleşmiş canlılar varken , bizden daha fazla evrimleşmiş canlıların olması da doğaldır.

İşin geyik tarafına gelirsek , evet ben gördüm :

Spoiler:
image
007mehmet007mehmet
Üye
bana ufo görmek nasip olmadı daha ama dedem ilgilidir bu konulara resimlerini çekmiş
Spoiler:
image


şakayı kısmını geçip fikirlerimi söyleyeyim ben inanıyorum daha çok çok azını bildiğimiz evrende yanlız olmadığımızı düşünüyorum zaten görmüşsünüzdür belki fbi da roswell olayının doğru olduğunu açıkladıktan sonra inancım dahada arttı ;
buda roswell olayını bilmeyenler için
Spoiler:
FBI "uzaylılar"ı doğruladı! 'Evet, UFO düştü ve içinde 3 uzaylının cesedi bulundu'.

Varlığı yıllardır tartışılan ve ABD makamlarının resmi olarak doğrulamadığı “uzaylılar” tartışmasının cevabı 61 yıl sonra geldi. Yayınlanan FBI raporlarında düşen UFO’nun boyutu, insan benzeri uzaylıların giydiği kıyafetler açıkça tanımlanıyor.

İnsanoğlunun en çok merak ettiği konuların başında gelen uzaylılar ilk defa resmi olarak doğrulandı. Federal Araştırma Bürosu (FBI) 1950’de, ABD’ye düşen bir uzay mekiği hakkında hazırlanan özel raporunu önceki gün yayınladı. New Mexico’da düştüğü iddia edilen fakat yıllardır varlığı reddedilen uçan daire hakkında yayınlanan raporda, uzaylıların boyu, mekiğin şekli ve boyutu gibi en ince detaylara yer veriliyor. İsmi açıklanmayan bir kaynak tarafından verilen bilgiler doğrultusunda Washington’da, gizli ajan olarak görev yapan Guy Hottel’in hazırladığı raporda “New Mexico’da üç uzay mekiği ele geçirildi” açıklaması yapıldı.

90 santimetre boyundalar

22 Mart 1950 tarihli belgede “Uçan cisimler ortaları yükselen birer daire şeklinde tanımlanabilir. Cismin çapı 15 metre. Her araçta insan vücuduna benzer üç ceset bulduk.

Bulunanlar 90 santimetre boyunda ve metalik kıyafetler giyiyor. Her birinin vücudu pilotların giydiği kıyafetlere benzer bandajlarla kaplı. Mekiklerin New Mexico’da bulunmasını bölgedeki üst düzey radar sistemine bağlıyoruz.

Uzay mekiğinin kontrol mekanizmasıyla radarın karıştığını tahmin ediyoruz” açıklamasında bulunuldu.

Sonunda açıklandı

New Mexico’da bulunan Roswel kasabasındaki askeri üsse, 2 Haziran 1947’de bir UFO düştüğü iddia edilmiş, uzaylılar üzerinde bilimsel araştırmalar ve otopsi yapıldığı öne sürül-müştü. İddiaların artması üzerine ABD ordusu “Hava kuvvetleri uçan mekik buldu” başlıklı bildiride “Uzay mekiği hakkındaki iddialar dün gerçek oldu. Roswell Karargahı Hava Üssü’nde bir cisim bulduk” açıklaması yapmıştı. Fakat resmi makamlar 24 saat sonra bu açıklamayı geri çekerek, uçan cismin sadece sıradan bir hava balonu olduğunu bildirerek iddiaları yalanlamıştı. 1947’de FBI tarafından yayınlanan bir başka belgede ise uzay mekiğinin altı köşeli olduğu açıklanmıştı. Belgelerde bu bilgilerin, ulusal güvenliğe darbe vurmamak için NBC ve AP ajansı tarafından yayınlanmadığı belirtildi.

‘Hey dünyalı biz dostuz gerçek oluyor’

Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan FBI raporlarını şöyle yorumladı, “Raporlar evrende başka yaşam formları olduğunun ispatı. Negatif güçler dünyayı ele geçirmek isteseydi bunu binlerce yıl önce yapabilirlerdi. Türkiye’de MİT ve Hava Kuvvetleri İstihbarat biriminde UFO’larla ilgili yakın gözlem raporları var. Emekli Korgeneral Erdoğan Karakuş, 4 uçakta 8 üst düzey eğitimli askeri personelle 18 dakika boyunca, bir UFO’yu gözlemlediklerini, yan yana uçtuklarını ve inanılmaz manevralar yaptıklarını açıkladı.“
alıntı veteknoloji.com
Mr. Web[TR]
Üye

Bizden daha az evrimleşmiş canlılar varken , bizden daha fazla evrimleşmiş canlıların olması da doğaldır.

İşin geyik tarafına gelirsek , evet ben gördüm :

Spoiler:
image
Yapmayın böyle şeyler ya. :sick:


UFO tanımı gereği(bkz: Unidentified Flying Object, Tanımlanamayan Uçan Cisim) uçan ve ne olduğunu bilmediğin her şey olabilir. Şunu illa uzaylılara bağlamayın arkadaşlar.
Return Zuha
Üye
Millet her gördüğü Kütahya Porselen tipindeki mekiğe (?) uzaylı derse , bu işin altından kalkınmaz :)
tolga_pctolga_pc
Üye
Rüyamda gördüğüm ve dünyayı istila eden yaratıktır. Görmekte istemiyoruz :/
HOXHOX
Üye
alienler gerçek. inanıcak bişey yok birçok ülke hava sahalarında ufo gördüklerini biçok kez söyledi herşey ortada yani. ayrıca alienlar da allaha inanıyor.
discussioncontroller