STARCRAFT 2 Yardım
bonanzia
Üye
Arkadaslar evdeki PC hurda oldugu icin SC2 oynamaya gittim inernet cafeye.Multi oynamak icin tikliyorum mavi ekranda yuvarlak sey donup duruyor.Hic bir baglanti olmuyor. Cafe oldugu icin oyunlar korsan galiba ama yinede once baglanmasi gerekmezmi? Nasil cozebilirim bu sorunu yardim lutfen.
RelentlessRelentless
Üye
Korsanlar öyle, çeşitli kısımları bozuk veya eksik, doğru düzgün bir clone-dvd kurulumu olmadan giremezsin oyuna.
bonanzia
Üye
Yeni PC aldigimda herhangi bir sorun olurmu orjinal dvd'de.Cafede Plav vs all modu bile olmuyo.
axxion
Üye
oyunu ilerlemelimi oynuyacaksın yoksa kapışıcakmısın?

sahte starcraft2 nin hikaye modunu oynıyabilirsin fakat oyunu almadan çokluoyuncu modunda oyun oynıyamassın anca yapay zekaya karşı oynıyabilirisin. yeni birşeyler varmı bilmiyorum ama benim bildiğim böyle.

oyunu alıp battle.net üyeliğinle aktif et, sonra kafeye gidip battle.net üyeliğinle gir oyna. tabi şifrene dikkat et.
bonanzia
Üye
Cafedeki oyunda yapay zekaya karsi skirmish falan da olmuyor. Sadece hikayeyi oynayabiliyorum. Orjinal oyun aldiktan sonra cafede oynayabilmem icin ne yapmam lazim?
fullycharge
Üye
Madem orj. oyun alacaksın evde oynasana multi babalar gibi ;) Öyle kafede şifreni falan yazıp da riske girme, ne olur ne olmaz. Bende de orj. yok, multiye giremiyom doğal olarak :D
axxion
Üye
@fullycharge adamın bilgisayarı kaldırmıyomuş oyunu?

sahte sc2 de ai ye karşı oynarsın nette arat, starcraft a girmiyceksin bir yazılım var onu açıcaksın bölümü ve ai ayarlarını yapıp gireceksin. ben öle yapıyodum almadan önce :D .

cafede oynarsın ama güncellemeleri almış bir sc2 olması gerek. bunun için orjinal oyunu al battle.net ten şifreni aktifleştir sonra cafed bir bilgisayara sc2 yi dvd in ile kur zaten bi yarım saat güncellemeri alması sürecek sonra oynarsın. anlaş cafe sahibiyle :D bi bilgi senin için öyle ayarlasın. ama cafelerde geri dönüşüm noktası oluyor, bilg i kapatıp açınca belirlenen noktaya geri dönüyor yani yüklediğin herşey silinir konuşmassan. :D
RelentlessRelentless
Üye
Valla SC2 pek kafede oynanacak bir oyun değil :D Oynadığın PC çok önemli.
punks
Üye
Korsanı özendirmesenize :sick:
axxion
Üye
hiç yoktan iyidir :D ben maxpayne 2 yi oynıyamıyodum çok merak ediyodum kafede bitirdim oyunu :D
axxion
Üye
korsan değilya özendirdiğimiz şey deneyim :lol: yani al bir yapay zekaya karşı oyna diye bak et diye ama duuuuuuuurrrrrr

bende sc2 keyi var 10 saatlik sana vereyim onuda 10 saat oyna bi bak oyuna, şimdi aklıma geldi 2 tane vardı birini bi arkadaşa verdim diğerini sana vereyim. ama genede tüm güncellemeleri almış bir sc2 ye ihtiyacn var netten sc2 yi indirip hiç kırmadan bütün güncellemelerini almasını sağla sonra keyi vereyim 10 saat oynarsın denersin.

ayrıca sc2 nin tüm güncellemeleri almış halinde guest girişi yaparak yapay zekaya karşı oynıyabilirsin diye biliyorum ama.
discussioncontroller