Starcraft II - Heart of the Swarm
cryomustafasis
Üye
Hayırlı olsun. Yeni ek paketimiz duyuruldu. :blush:

İlk video:

FIND KERRIGAN!

EDIT: Gametrailers videoyu uçurmuş. Linki değiştirdim.
hydramarine
Üye
Ablayı iki dakka yanlız bırakınca moda girmiş.

Meali: Gelsin bakalım.
manager
Üye
Hani SC2 çıkarken söyleniyordu "3 bölüm olacak, herbiri bir paket" şeklinde. Bu ikinci paket mi oluyor şimdi?
CoraxCorax
Üye
evet
leveloyungezer
Üye
axxion
Üye
adrese tıklayınca açmıyor bende bu adresi buldum

maxmania
Üye
sanırım kerrigan eski ghost zamanlarına dönüyor. ghost kıyafeti bulmuş, giymiş.
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
Şimdilik bildiklerimizi özetleyim (dikkat Starcraft 2 oynamayanlar bakmasın inanılmaz spoiler var)
Spoiler:
Starcraft 2'nin sonunda binbir zahmetle Kerrigan'ı insan haline döndürmeyi başarmıştık. Ancak Kerrigan zihinsel olarak Zerg'le bağlantı içinde kalmaya devam edecek bu bölümde bildiğimiz kadarıyla. Ghost kıyafetini giymesi zaten beklenilen birşeydi ama Nova neden Kerrigan'ı bulmak (ve belki de öldürmek) istiyor bilmiyorum
Domates Çorbası
Üye
Vay anasını sayın seyirciler ya, bu Nova ne kahnem bi kadınmış arkadaş :P Raynor'a kapağı atmak istiyo kesin. bu arada Kerrigan zihnen Zerg ile kontak halinde kalacak ama insanlarlamı devam edecek nasıl olacak, nedir ?
MaraudeRMaraudeR
Üye
Blizard stüdyolarında HotS gösterimi yapıldı zaten. Ayın 31'ine kadar NDA var. 2 gün sonra belli başlı oyun sitelerinde single playerla ilgili yazılar çıkacaktır. Blizzcon'da da multiplayer hakkında bilgi verilecektir muhtemelen.
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
Bu arada bu video ana sayfada ikinci video olarak geçiyor..ilk video hangisiydi bilen varsa link atabilir mi (youtubeda biraz araştırdım ama genelde fake videolar var)
discussioncontroller