Starcraft II - Heart of the Swarm
MaraudeRMaraudeR
Üye
Blizzard sadece ilk iki günden sonraki satış rakamlarını verdi diye biliyorum. İlk iki gün bir milyonu aşkın HotS satıldı. Daha sonra bu rakam artmıştır ama şu an kaça ulaştı onu yalnızca Blizzard bilebilir. Legacy of the Void çıkana kadar da satılacaktır daha. WoL kadar satması imkansız tabii ki; çünkü sonuçta bu bir ek paket. StarCraft gibi bir serinin devam oyunu çıkınca RTS'yle ilgilenen ilgilenmeyen çoğu oyuncu neymiş diye bakmak için alır ama bunların büyük bir kısmının ilgisi 3 yıl boyunca taze kalmaz ve çıkan ek paketi almazlar. Yoksa HotS hem single hem multi player açısından WoL'den kat kat üstün bir oyun.
MaraudeRMaraudeR
Üye
Starter Edition'la bu haftalığına bedava olarak 3 ırk da oynanabiliyor. İlgilenenlere duyurulur.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Güzel haber
Kızartma_TavasıKızartma_Tavası
Üye
Arkadaşlar bir şey soracağım.

Bir arkadaşım ile 2v2'de bronze ligdeydik, geçenlerde silver lig'e çıktık. Çıktığımız gibi diamond ya da master adamlarla maç yaptırmaya başladı. Bu durum normal midir ? Yani bronze ligdeyken en kötü silver veriyordu. Hatta geçenlerde resmen iki tane master adamla oynadık, eh haliyle sonuçta beklendiği gibi oldu. Ardından bir maç daha yaptık bir master bir diamond.

Oyunun sistemi bu şekilde mi ? Yani şimdi biz yetenekleri belli olan oyuncularız ama bakıyorum karşı adamın apm uçuyor 190 küsür, bir de üstüne master olunca, bir süre sonra suyu çıkıyor işin...

Yani demek istediğim eğer biz takım olarak silver isek en kötü ihtimalle gold ligden oyuncularla karşılaşmamız gerekmez mi ?
MaraudeRMaraudeR
Üye
Öyle olması gerekiyor. Karşılaştığınız master oyuncuların 2v2 takımı var mıydı? Onların ilk birkaç maçıysa sistem düşük liglerden oyuncular vermiş olabilir. Diğer bir ihtimal oynadığınız saatte 2v2 oynayan çok oyuncu yoksa eşleştirme kriterlerini genişletmiş ve aynı seviyede olmayan oyuncuları eşleştirmiş olabilir.
MaraudeRMaraudeR
Üye
TrajengyaTrajengya
Üye
Starcraft 2:WOL'u 3 hafta önce filan aldıydım ve hikayeyi bitirmek üzereyim de,arkadaş HOTS'un fiyatlarına baktım internetten (Bimeks-Teknosa) 80 liradan aşağı inmemişler yaw :/. Daha ucuz bulabileceğim bir yer yokmudur? En azından WOL ile aynı fiyata,60 lira civarlarında yani.
SamsonSamson
Üye
Yok.

İndirime pek giren bir oyun da değil.

Ya yılbaşı, ya da yeni oyunu bekleyeceksin...
TrajengyaTrajengya
Üye
Protosslar Terran ve Zerg e karşı çok mu üstün bana mı öyle geliyor? 2 Colossus, 5 Void Ray,2 Carrier,2 Immortal, 3 Tempest ve bir MOTHERSHIP=GG. Bu ne lan.

Aşağı Edit: Uykusuz ve oruçlu olunca :F
Zodiac
Üye
Roid Vay :D

oynayabilene zerg hepsinden ustun bence. en azindan wol'de oyleydi simdi nasil bilmiyorum.
discussioncontroller