Starcraft II - Heart of the Swarm
cryomustafasis
Üye

Heart of the Swarm'un Collector's Edition versiyonu çıkar mı ki? Wings of Liberty'nin CE'sini kaçırmıştım :/ Çıksa da bari Kerrigan ile ilgili DVD'ler verse :F

Çıkar bence, önceki Blizzard oyunlarında varmıydı bilmiyorum ama WoW'un her bir ek paketine CE çıktığı için bunada çıkar. WoL'de olduğu gibi hemen ilk günden CE'sini alırım.
Mr_AceMr_Ace
Üye

Hani SC2 çıkarken söyleniyordu "3 bölüm olacak, herbiri bir paket" şeklinde. Bu ikinci paket mi oluyor şimdi?

Çok geniş kapsamlı bir ek paket olacakmış; WoL'e sahip olmamız gerekecek malesef :( Yine Aral'ın eline bakacaz God damn it!!! :pinch:

Aral'ın eline bakmak zorunda değiliz, Blizzard dijital olarak da satıyor oyunları ne de olsa.

Blizz 120'den satıyodu. Aral 140. Bir sure sonra bi anda 98'e dusmustu.
ThyestesThyestes
Üye
O olay çok ilginç ti yaw oyun Aral'ın sitesinde 140 TL idi ama MediaMarkt ve BestBuy'da ilk günden itibaren 98 e satıldı anlam verememiştim.
Ertanpasha
Üye
Valla ben oyun çıkmadan 4 gün önce www.gamer-market.com'dan 97 liraya satın almıştım cd-key'i.

Çekemeyen 3g taktırsın :P
AdramelechAdramelech
Üye
"Heart of the Swarm" ne kadar şairane bir isim yahu. Takdir ettim.
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye

O olay çok ilginç ti yaw oyun Aral'ın sitesinde 140 TL idi ama MediaMarkt, D&R ve BestBuy'da ilk günden itibaren 98 e satıldı anlam verememiştim.

Fix'd.

Ben de D&R'dan 98 liraya almıştım.
fullycharge
Üye
D&R'ın sitesinden alınırsa zaten bütün oyunlar piyasadan %10 daha ucuza geliyor. Şu anda da WoL 80 tl mesela ;)
MaraudeRMaraudeR
Üye
İlk çıktığında D&R'ın sitesinde de 120 lira falandı. Ben shopto'dan almıştım, oyunun çıktığı günün sabahı geldi ve sadece 90 liraya maloldu.
Mr_AceMr_Ace
Üye
Aahh ah bende gitmiştim. Blizz'den 30 kaat kazıkla almıştım....

O diilde şimdi 2-3 ünite gelcek MP.ye sonra dengesi bozulcak. vs vs. AOE dmgli, mobilitesi yüksek, t3 terran ünitesi istiyoruz. :)
fullycharge
Üye
Blizzard Store'dan ciciler, TR'ye de satış var ;)

http://us.blizzard.com/store/search.xml?q=razer
discussioncontroller