Starcraft II - Heart of the Swarm
stalkerdelisi9
Üye
Ya ben heart of the swarm dan çok 3. bölümü merak ediyorum

Spoiler:
Zeratul un zaten gebereceğini biliyoz.Daha neler yapacaz artık bilemiyorum.Kıyamet savaşı gelsinde biraz hybrid öldürelim.(Nasıl öldüreceksek :cheer: )
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
Spoiler:
Tahminimce Zeratul bu kadar kolay ölmez (gerçi Kerrigan'la savaşırken ağır yaralandı ama kaçmayı başardı. Heart of the Swarm sonunda kıyameti kopartacak olaylar zinciri başlar muhtemelen Legacy of the Void'de terran, zerg ve protosslar birleşip Hybrid keseriz. gerçi zamanında yayınlanan sonra kaldırılan HotS ending videosu doğruysa LotV'de hybrid savaşları yerine iç çatışmalar izleriz (hayır spoiler vermiyorum daha fazla :P)
D4rk
Üye
trailer çok kötü hayal kırıklığına uğradım resmen. karizma tychus ta geberdi zaten :( cinematic trailer bekliyoruz... multiplayer gelince APM değilde birazda strateji ye odaklansalar süper olacak NERF KOREANS
cryomustafasis
Üye
Buralarda bir ölü toprak havası hakim olmuş. Bu havayı biraz geçirelim. :)

Blizzard facebook adresinden HotS ile birlikte gelecek yeni bir Terran biriminin silüetinin fotoğrafını yayınladı:

image

Yeni birim hakkında bir sürü teori var: Genellikle transformasyon geçirmiş bir Hellion olduğu düşünülüyor. Bazı teorilere göre ise Terranlarda eksikliği hissedilen yakın dövüş birimiymiş.

Bana göre Planetary Fortress'in yürüyen hali gibi geliyor. Oyungezer topluluğunun görüşleri nelerdir bu konuda? :)

(Bu arada eklenecek olan bu birim oyunun çoklu oyuncu kısmındada bulunacak. Yani sadece campaign birimi değil.)
Blight
Üye
PF'yi yürütmezler heralde. :D

Helion için de fazla büyük gözüktü.

O yüzden Thor'umsu bir yakın dövüş olabilir. Zaten sol kolu kalkan gibi duruyor.
CoraxCorax
Üye
firebat tır belki.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Omzundaki silahı iyi incelerseniz alev kullanan bir birim olduğu kesin.
dayJ
Üye
medivac'in heal özelliğini kaldırıp bunu medic olarak da ekleyebilirler, üstteki zamazingodan heal verir. shield'ı da var.

edit: haa üstteki silah direk alev makinası şeklinde doğru.
CoraxCorax
Üye
i love the smell of napalm in the morning
dayJ
Üye
firebat tarzı birşey gelirse hellion gidecek, kötü oldu bu :P
discussioncontroller