Kurtadam-Yeniden Canlandırma Projesi
Amenquiver
Mod
Hmm ben varım her türlü.
SnakeSnake
Üye

Forumda frp açısından genel bir ölülük var. Aslında bunu geri çevirmek adına frp bölümünde bir konu açsak falan güzel olabilir.

eski dergideyken oyun evrenleri bölümü vardı. warcraft ve warhammer evrenleri yazılmıştı. bunun devamını forumda getirip frp'lere ilgi çekebiliriz. nedir? atıyorum vampire evrenine, starcraft evrenine, planescape evrenine, fallout evrenine (bu böyle gider) ilişkin o evreni tanıtıcı yazılar yazarsak frp başlığı canlanır diye düşünüyorum. tabi en baştan frp'ye giriş niteliğinde bir çalışma yapılması lazım, ki çoğu insan bu saydığım ve sayamadığım pek çok evren ile ilgili frp'ye hem o evreni yeterince tanımadığından hem de frp hakkında (oyun oynamak/oynatmak) yeterli bilgiye sahip olmadığından pek sıcak bakmıyor diye düşünüyorum. tabir bir de bu evrenlerin sabitlenmesi gerekiyor. mesela şu anda buna en güzel örnek "WarHammer 40K Fantezilerimiz" konusu ama konuya bakıyorsun almış başını gitmiş. oyuna dolayısıyla evrene yabancı olan biri frp'ye hiç bulaşmamayı tercih ediyor. hani söylediğim sadece warhammer için geçerli değil, mesela vampire ile ilgili de bir başlık var ama şu anda ölü maalesef. oyun evrenleri dizisi hazırlamak bu ölülüğü tersine çevirebilir ve daha fazla kullanıcının frp'ye ısınmasını sağlayabilir.
AdramelechAdramelech
Üye
Konuşmaya şurada devam edelim konu sapmasın. Konuyla alakasız mesajlar kendi kendini imha edecektir. (:
discussioncontroller