07.06.11, Black Swan izledik ! 9.86/10
123458
Amenquiver
Mod
[center]image
[/center]

http://www.imdb.com/title/tt0947798/

sistemin nasıl işlediği öğrenmek için tıkla
stabilostabilo
Üye
Varım tabiy ki. Gelecek haftalarda izleyeceğimiz filmler için önerilerimi yazıcam yakında. =)
VodkaliBaklava
Üye
Varım! Yalnız ilk filme katılamadım.Yolu yordamı nedir sevgili sinemaseverler?
SnakeSnake
Üye
varım. yalnız bu sefer 9 geç olur dedim lâkin geç bile kaldım. saati yeniden ayarlasak güzel olacak. 21:30 - 22:00 falan olsa daha iyi olacak gibi.
LP_Mnts2MdngHT
Üye
Sürekli üşendiğim için film izleyemiyodum bu organizasyon beni acayip gaza getirdi haftada bir film oh oh oh varım ben de.
Amenquiver
Mod
@Baklava

Belirlediğimiz bir filmi, belirlediğimiz günlerde, belirlediğimiz saatlerde izlemeye çalışıyoruz. Sonra burada kritike ediyoruz, geyik yapıyoruz.

@snake

Saat çok da önemli değil aslında, 9 gibi başlarız büyük ihtimalle. Dahası geç olur, okullar bittikten sonra sorun olmaz da.

-

Resim gözüküyor mu sizde ya ?
gduman94gduman94
Üye
Bu olaya bende katılmak istiyorum ama cuma, cumartesi ve pazar 9 dan sonra müsahit olabiliyorum okullar kapandıktan sonra istersenin gece 3 e saat ayarlayın benim için hiç sorun olmaz.
SnakeSnake
Üye
@Amen

bende görünmüyor resim. heh şimdi görünüyor. :)

hocam bi de ilk mesajına ilk konunun linkini ekle istersen. yeni gelen arkadaşlara da tekrar tekrar anlatmak zorunda kalmazsın olayı.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Ya aslında şu filmi baya övüyorlar diye izlemek istiyorum ama sıkılırım diye korkuyorum aşırı sanatsal diye. Ya da anlamam diye korkuyorum hiç Kuğu Gölü balesini izlemediğim için. Öyle midir acep?
cemreserpal
Üye
Takip.
Amenquiver
Mod
@Edward the Paladin

Evet biraz elit, sanatsal kaygıları var filmin ama sakın gözünü korkutmasın. O kadar kişisel işliyor ki konuyu psikolojik dram/gerilime bürünüyor ve ağdalı bir film izlememiş oluyorsun. Bale filmin beslendiği bir yer ama balenin kendisinden değil işlediği hikayeden besleniyor. Ben de tereddüt etmiştim - baleyi hiç sevmem - hiç koymadı bile.
123458
discussioncontroller