07.06.11, Black Swan izledik ! 9.86/10
undead
Üye
Bence her hafta istekli iki kişi ikişer filmlik liste hazırlarsa dört film arasında bir oylama sayesinde izlenecek film belirlenebilir. İki kişi olması aynı hafa farklı tarz filmlerin oylanmasına yarar. Film sayısının 4 olmasıyla da bence, aşağı yukarı 10 kişinin katıldığı bi etkinlikte oylama için optimum sayı yakalanmış olur. Ancak her hafta hangi iki kişinin liste hazırlayacağını bilemiyorum..
PersonaPersona
Üye
Woo-hooo Black Swan. Wall of texti döşeyeceğim. Ama pazartesi olmasın yahu, salı olsun. Pazartesi İstanbul'dayım, akşam uçuyorum eve.
acdervisacdervis
Mod
Her hafta için bir tema da belirlenebilir. Drama, (romantik) komedi, müzikal, sci-fi, aksiyon vb
PersonaPersona
Üye
Btw; Dogville, This is England, Into the Wild, Persona, The Seventh Seal, Agora gibi filmleri değerlendirmeye katalım, bu filmleri de sevelim, sayalım.
FirewingFirewing
Üye
Onu bunu boşverin de, Black Swan ı ne zaman izliyoruz şimdi, pazartesi ya da salı?
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
Akşam 21.00 sonrası her saat bana bu aralar uygun olduğu için bu kez katılabilmeyi umuyorum =) Bence Pazartesi uygundur =)
Amenquiver
Mod
Bana salı da olur pazartesi de. Hatta salı olursa tam bir hafta olmuş olur.
cemreserpal
Üye
"Her salı"?
SnakeSnake
Üye
ya liste konusunda benim daha farklı bir önerim var. herkesin oluşturacağı ortak bir listede oylama yapsak daha iyi olur gibi. böylece listedeki her film izlenmiş olur ama en çok oy alan filmler en önce izlenir. hem önerilen diğer filmler heba edilmemiş olur. :P :D

bir de gün konusunu kararlaştıralım. pazartesi de salı da bana uyar. ama pazartesi olsa daha iyi olur tabi.

liste için District 9 konusunda önerdiğim filmlere bir kaç eklem yaparsam; OldBoy, A.I. (Artificial Intelligence), Forrest Gump, Fame (1980)
stabilostabilo
Üye
@Snake

Abi Artificial Intelligence olsun, Forrest Gump olsun fazla klasik kaçıyor, zaten önceden yeterince izlediğim için hiç tercih etmem onları tekrar izlemeyi ki mümkün olduğunca çoğunluğun izlemediği filmlerden gitmek çok daha mantıklı.

Snake'in önerisinden yol çıkarak, herkes iki film söylesin o zaman, onlar bitene kadar o listeden izleyelim oylayarak.
discussioncontroller