Dragon Age: Inquisition
Legionator
Üye
Oyun henüz resmi olarak duyurulmasa da çıkacağı kesin zaten Alistair McNally Dragon Age 3 için çevre tasarımcısı aradıklarını söylemişti. Ben de diğer başlıkları temiz tutma amacıyla oyunun başlığını şimdiden açayım dedim; böylesine sorumluluk sahibi, Lawful Good bir insanımdır.

Şimdilik oyunla ilgili bilgilerimiz dedikodulardan ibaret. Cassandra Pentaghast'ın ciddi bir rol oynayacağı, Kirkwall veya Ferelden dışında bir yerde (muhtemelen Orlais'de) geçeceği, Sten'in biseksüel olacağı söyleniyor. Bekleyip göreceğiz.
AlphariusAlpharius
Üye

Sten'in biseksüel olacağı söyleniyor.

asdfds
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

Sten'in biseksüel olacağı söyleniyor.

asdfds

O işi Sten ile yaparsan CON a -3 falan penaltı gelmesi lazım.
Legionator
Üye

Direkt game over olması lazım zira Sten'den duyduğumuza göre "The Qunari act is deadly".

"Warden bana bir kurabiye ikram etti, ben de yumuşadım" - Sten, Dragon Age 3
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye

Direkt game over olması lazım zira Sten'den duyduğumuza göre "The Qunari act is deadly".

"Warden bana bir kurabiye ikram etti, ben de yumuşadım" - Sten, Dragon Age 3

Biskrem vermiş...
CoraxCorax
Üye
morrigan'ın çocuğu da oghren miş aslında, gelecekten warden'ın morrigan'a kayabilmesini sağlamak için gelmiş. geleceğe dönüş 1 stayla.
AlphariusAlpharius
Üye
Yeni oyunda Hurlock ile sevişmek istiyorum.
Legionator
Üye

Bence Mabari ile romance seçeneği konsun, hatta olmuşken Mabari de biseksüel olsun. (Gece gece kendimden iğrendim)
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

Bence Mabari ile romance seçeneği konsun, hatta olmuşken Mabari de biseksüel olsun. (Gece gece kendimden iğrendim)

İşte bunun için geliyor internet sansürü. Sonra seks manyağı oluyoruz. :D
Legionator
Üye

İşte bunun için geliyor internet sansürü. Sonra seks manyağı oluyoruz. :D

"RPG aksiyon ve seksten ibaret değildir" - Bulenth Arhinch, Lieutenant to Dark Lord

morrigan'ın çocuğu da oghren miş aslında, gelecekten warden'ın morrigan'a kayabilmesini sağlamak için gelmiş. geleceğe dönüş 1 stayla.

O değil de (Romanlarla ilgili)
Spoiler:
Morrigan Maric'in kızıymış. Allah'tan Alistair'le baş göz edip bir aile faciasına yol açmadık.
hadicanımoradan
Üye
@Legionator

Eğer Warden erkek değilde kadınsa ensest oluyor o zamanadfadsf
discussioncontroller