Dragon Age: Inquisition
melekruhumelekruhu
Üye
bu oyunu nerden indirebilirim???
JulianneJulianne
Üye
Gun dedi:

Speşılizeyşın seçtin mi bari. Son videona baktım da göremedim. Assassin yok ediyor ama artificer oynamak daha eğlenceli gibi sanki. Tempest da güzel. Rogue olarak tanklayabilirson tempest ile.

Val Royeux'daki dingiller aoe dagger tarifi satmıyor muydu yav? Bir oraya bak derim.

Rogue için bulabilirsen armora 5 guard on hit (Fade touched silverite olması lazım bu), daggerlara chance to cast Hidden Blades (bunun iki farklı tieri var işte ayarlarsın zaar) basmak çok eğlenceli oluyor. Spinning Blades çok rahat proclatıyor bunu. Sonra herkes ölüyor falan. Eğlencelikli.

1 - Assassin uğraşıyorum. Zımbırtılarını toplamaya çalışıyorum. :D
2 - Dagger'lara guard on hit yapmayı planlıyorum. Armor'a da birşeyler düşünürüz. (:
3 - Hidden Blades güzel bi olay tabi. Herkeşe lazım adsfds :D
GunGun
Üye

Ben bundan hızlı kestiydim ama bende video yok maalesef. Feyz olsun diye dursun şurda. Guard on hitle o kadar uğraşma ama. Bi tane 5 guard on hit bulduğun zaman o yeter muhtemelen. Ejderhalar falan bile 20 saniyede gidince o kadar guardın pek bir anlamı kalmıyor.

Bitirmişsin evvelden ama ben gene de söyleyeyim. Crafta aban. Craft çoğzel.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Gun dedi:

Bir de güncel sürümde oynuyorsan Smoking ACE o knight enchanter 2 defa nerf yemiş olması lazım.

Neyse bakayım videolara merak ettim.

Son 2 ay içinde güncelleme geldiyse bilemem ama ben oynarken KE gayet güçlüydü. Özellikle kendine kalkan büyüsü atıp büyülü kılıçla yakından dalmak ortalığın anasını ağlatıyor. Çünkü büyülü kılıca "vurdumu kalkan yenilensin" özelliğini eklediğinde iş bitiyor. Gram enerji gitmiyor her vurmaya kalkan yenileniyor sonsuza kadar. Mükemmel bir özellik.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Gun dedi:

Ben bundan hızlı kestiydim ama bende video yok maalesef. Feyz olsun diye dursun şurda. Guard on hitle o kadar uğraşma ama. Bi tane 5 guard on hit bulduğun zaman o yeter muhtemelen. Ejderhalar falan bile 20 saniyede gidince o kadar guardın pek bir anlamı kalmıyor.

Bitirmişsin evvelden ama ben gene de söyleyeyim. Crafta aban. Craft çoğzel.

Yalnız bu pc de oynamıyor. Hit değerlerini aynı olduğundan pek emin değilim. Birde oyunun zorluk seviyesine göre de değişiyor mu o Hit değerleri o a bakmak lazım.

Onun dışında herif 15.000 falan vuruyor oha yani
SoddorathSoddorath
Üye
Hay Allah diablo'ya dönmüş başlık.

Beğenenler: Corax

GunGun
Üye
@SmoKiNg ACE

Nop. Gayet vuruluyor bu değerler. Ama işte craft edilmiş gear lazım. Oyunun kendi verdiği loot ağır tırt çünkü. Aylardır oynamadığım yarım bıraktığım bir save'im vardı. Onu açtım şimdi. 22.000'i vurdum temizinden az önce. Mark of the Death acayip bir şey

@Soddorath

Diabloda böyle ince ayar verilemiyor gear'a yav. Her dalgasını kendin ayarlayabilmek benim çok hoşuma gidiyor. Inquisition'ın craft sistemini çok beğeniyorum ben.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Şu oyuna sonsuz altın şifresi bilen var mı? İkinci oynayışımda kaynak toplama ile ugrasmak istemiyorum.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
cheat engine
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
ne bu?
discussioncontroller