Sizin İçin En Özel/Anlamlı Oyunlar?
kral julienkral julien
Üye

bunu anlamak bu kadar zor olmamalı.

tamam da adam gelmiş benim mesajın üstüne "sensible soccer urban chaos'tan iyidir, fifa 99 dungeon keeper'dan iyidir" demiş.
sonra geliyorsun bana atarlanıyorsun, komiksin zaar.

kardeş arka sayfalardaki mesajlarından birinde futbol oyunlarına ilk bok atan sendin yani
İ. Evrenİ. Evren
Üye

o mesajın barındırdığı ironiyi anlamamak

Ben de anlamadım. İroni olsun olmasın elemanın mesaj çok saçma olmuş.
kral julienkral julien
Üye
üstteki mesajımı okursan anlayacaksın
BonecrusherBonecrusher
Üye

kardeş arka sayfalardaki mesajlarından birinde futbol oyunlarına ilk bok atan sendin yani

calm down kardeş.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

üstteki mesajımı okursan anlayacaksın

Futbol oyunundan çok futbol oyununu özel/anlamlı bulana bok atmış. Harbi fakat futbol oyununun neyi anlamlı olabilir idrak edemedim. Futbola aşık olmak ya da oyunun nostaljisinden falan adeta. Deli gibi fifa 94 falan oynadığım zamanlar oldu fakat o oyun bile benim için bi' bok anlamı yok. Anca goal 3 anlamlı olabilir.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Herkes sen sanki vesselam birader.

Beğenenler: Samson

SamsonSamson
Üye
Bu ne biçim tartışma yawwww hahahaha
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Herkes sen sanki vesselam birader.

Maalesef.
hebelehoohebelehoo
Üye
@Evren Şimdi şöyle ki, genelde bu başlıkta insanlar ya kendilerini hikayesiyle vs. derinden etkileyen oyunları ya da nostaljik değeri olan güzel oyunları yazdılar. Futbol oyunları da nostaljik değeri olan oyunlardan sayılabilir. Hem eski arkadaşlarla saatlerce oynanıp tonla anı biriktirme imkanı olan, hem tek başına oynandığında bir nevi rpg oyunu gibi kendi hikayeni yazabilme imkanı olan oyunlar sonuçta. Bunun tuhaf bulunmasını o yüzden pek anlayamadım.
HOXHOX
Üye
goal 3 de iyi oyundu he. futbol oyunlarını oldum olası sevmem ama ondaki ağları delen ışıklı özel hareketler beni bile tahrik ediyodu.

Beğenenler: İ. Evren

discussioncontroller