Sizin İçin En Özel/Anlamlı Oyunlar?
MKX_SCORPIONMKX_SCORPION
Üye
Muhallebi dedi:

İyi olan 3 4 tanesine eyvallah da diğer boktan olanları oynayıp yazıklar olsun dememişsen dünyanın en başarısız mk fanısın dostum kusura bakma.

Fikrinizi belirttiğiniz için öncelikle teşekkür ederim.
Cümlenize katılıyorum fakat benim için oyunun serisindeki diğer oyuncuların sevmediği mesela 4,Gold,DA,D,SM gibi seriler benim MK'ya olan tutkumu sabitleyen oyunlar.
Şimdi diyeceksiniz ki "nasıl bunları sevebiliyorsun?"
Açıklaması gayet basit. Ben MK ile atari salonlarında tanıştım ne kadar inanırsınız ben ona karışmam. I-II-III.. Umk'lar Trilogy'ler falan. Çok iyi bilirim o yılları. Daha sonra Ps1 aldık Mk4 98 CD'ye dokunmaya kıyamıyorum. Takarsın CD'yi kalın kasaya (duruyor hala evde) açılış demosundan ana menüye kadar ter dökersin. ama bi MK fanı hatta çok koyu fanı olarak oyunu çok kovaladım. Diğer oyuncuların görmediği tüm ayrıntıları detayları bulurum. beni sadece mk fanı olarak görmeyin fan'lıktan çok daha fazlası var.
Rezalet oyunları yok değil var hak veriyorum farkındayım bunların @Muhallebi Anlatılabilir şeyler çok fakat dinleyecek fikir paylaşımı alışverişi yapacak insan yok.

Beğenenler: Muhallebi

NeOzguRNeOzguR
Üye
Eğer insan o evrenin, fikri mülkün aşığıysa, onunla ilgili her bir şeyi görmek, bilmek istiyorsa bir süre sonra oyunun kötülüğü felân aslolan olmuyor. Çoooook çok gerilere atılıyor oyunun kötülüğü. Çünkü o anda asıl odaklanılan şey çok farklı oluyor. O yüzden @MKX_SCORPION'u anlayabiliyorum.

Benim için en özel ve anlamlı oyunların listesi çok çetrefilli. Eskilerden kalanlar var, eski olup yeni oynadığım var, yenilerden var vs. Hatırladıklarımı sıralayayım bakem:

Diablo 2

The Longest Journey

Planescape Torment

Dragon Age: Origins

ISS/Winning Eleven/PES

FM 2012

God of War

Beyond: Two Souls

MGS

Persona 4 Golden

Persona 3: FES

Valla şu anda aklıma gelenler bunlar. Her birinin kendi özel yeri var. Fakat özellikle D2 beni en fazla etkileyen oyun olmuştur. Eh çıktığında 14 yaşında olmamın ve aylarca vakit geçirmemin etkileri olsa gerek.

Beğenenler: MKX_SCORPION, l3v3n1, Trajengya

acdervisacdervis
Mod
The Curse of Monkey Island

Beğenenler: darkprens, stabilo

darkprensdarkprens
Üye
acdervis dedi:

The Curse of Monkey Island

AK_LampardAK_Lampard
Üye
monkey island oyunları hangi sırada oynanıyor yaw? bir ara başlicam da şunu öğrensem iyi olur.
BonecrusherBonecrusher
Üye
Monkey Island 1-2-3, Tales Of Monkey Island

Beğenenler: MKX_SCORPION, AK_Lampard

AK_LampardAK_Lampard
Üye
ilk oyun ile ikinci oyunun remake'i vardı değil mi? üçün yoktu?
darkprensdarkprens
Üye
Evet. Direk remake'ten basla, oyun esnasinda eski versiyon'a bi tusla donebiliyorsun.
stabilostabilo
Üye
Üçüncü oyun hiç yaşlanmadı ya, hala her şeyiyle 10/10.

Yalnız bir adventuresever olarak nasıl hala Monkey Island oynamamış olabilirsin onu aklım almadı.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
grim fandango'yu da oynamadım daha lel.

bi ara başlamıştım, sonra ne olduysa devam etmedim. bir oyunu tam olarak kafaya koymayınca ısrarla oynayamıyorum. bunda da öyle oldu sanırım.
discussioncontroller