Sizin İçin En Özel/Anlamlı Oyunlar?
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
remastered çıktı mı?
LostLost
Üye
Tetris
Super Mario Bros.
Atarideki bi futbol oyunu, tepeden kamerasıyla fifa97 diye geçiyodu bazı kasetlerde. Babam "niye oynuyosunuz bunu? kuş gibi adamlar" diyodu.

Tank 1990 - En iyi co-op oyunu :D

Age of Mythology
Battle for Middle Earth 1
Stronglhold 2
Anno 1404
Mafia 1
GTA 3&VC&SA
NFS 2&Underground 1

Midtown Madness - Altın Kapmaca

Carmageddon
RaceDriver Grid
Max Payne 1-2

Hard Truck 18 Wheels of Steel - Okulda cd writer'ı olan tek kişi olarak iyi para kırmıştım bunda.

Kotor 2-1
Vampire TMB

NVN2 & MotB - NVN2'yi 2 kere bitirdim bügüne kadar ama en az 5 kere yarısına kadar oynayıp tekrar başa dönmüştüm.

Far Cry 1 - Aynı zamanda çıktığı HL2'den daha iyi oyun dedim diye bayağı üstüme gelinmişti. HL1 oynamadığım, fan'ı olmadığım için .ikimde değil.

PES3&6 - Abimle kavga ettik, Fifa 20xx'i ben almıştım, ona oynatmıyodum, gitti PES 3 aldı o da; gururumdan 2 hafta boyunca oynayamamıştım PES 3'ü.

MoH:AA - İngilizce öğrenmeliyim dediğim oyun, köprüleri patlatma görevi vardı ama bi türlü geçemiyodum, sonunda sözlükle falan çözdüm görevi, o güne kadar gibberish olan dil oldu english.

BF: Vietnam - Herkes cafelerde Gantır oynarken, ben benim arkadaşlara zorla Vietnam ve MoHAA multisi oynatıyodum.

Call of Duty 1-4-2 - CoD1, MoHAA'nın devam oyunuydu.

Mass Effect 1-2 - 1i daha çok severim ama 2nin yeri ayrı; sigara içmeye başladığım/sigaranın en tatlı geldiği sıralarda Illusive Man'le karşılıklı tüttürmek :DD

Dragon Age Origins - Ultimate Sacrifice'lı oyun sonundaki duyguyu başka hiçbi oyundan alamamışımdır heralde.

Fahrenheit

Broken Sword 3 - 2-3 kere bitirmişimdir ama o ilk uçak görevinde her zaman zorlandım. Ayrıca Nico'da boob physics vardı!

The Longest Journey
Alpha Protocol
Fallout NV
Thief 3

PoP Warrior Within - Haritasının bütünlüğüyle, geçmişiyle - bugünüyle, herşeyiyle o güne kadar hiç bu kadar TAM oyun oynamamıştım.

SWAT 4
Witcher 1-2

Crysis - İlk oynadığımda en zor seviyede başlayıp öyle bitirdiğim tek oyun.

Bi strateji oyunu vardı, hayvanları parçalayıp birleştirdiğimiz, uçan balinalar falan, o oyun da çok özeldi.

Silkroad Online - Bu listede oynadığımdan pişman olduğum tek oyun, ilk oynadığım MMO, 6 ay falan gece-gündüz oynamıştım.

Age of Conan - 2. ve son oynadığım MMO, bugüne kadar oynadığım en iyi melee combat'a sahip oyun, ayrıca komünütü bi harikaydı, en uzun süre oynadığım oyun by far. Bunda da aşırı timesink olduğu için biraz pişmanım. Bu forumdan/hayattan falan koptum bu oyun yüzünden.

Ayrıca bu saydığım bazı oyunların pre-quel'lerinin daha iyi olduğunu çok duydum, çoğunu da denedim - bi çoğunu bi kaç kez - ama retro oyunları çok zor oynayabiliyorum.

Beğenenler: phd, Firewing

AstusAstus
Üye
GTA IV benim için en özel olan oyunlardan biri. Hayatımda başka oyuna o kadar hype yapmadım ben. Çoğu yoruma kıyasla tam beklediğimi alsın oyundan. Optimizasyon sıkıntısına rağmen hem de.

Ha, ama baş tacım Oni.

Bir oyunda ilk defa o zaman üzülmüştüm, sinirime hakim olursam, başarıya gideceğimi öğrenmiştim. Çok küçüktüm tabii.

-Goodbye Konoko
-Goodbye Shinatama

;_;

İlk Sims oyunu ayrıca çok özel benim için. Hayalgucu havuzuydu o zamanlar o oyun. Harika müziklerini açıp dinliyorum, o zamanlara geri dönmek istiyorum.

Son olarak da Tomb Raider The Last Revelations... Atmosferi harikaydı. Bulmaca çözünce fena bir başarı veriyordu oyun.

Bonus olaraksa, NFS Porsche Unleashed.Hala en iyi sürüş dinamikleri bu oyunda bence.

Beğenenler: hebelehoo, phd

FirewingFirewing
Üye
@Lost

Tank90 a özel şuku.

Bu da benden gelsin. Yeşilyeşil, tuğla kadar geymboyumun ardından iki damla göz yaşı dökeyim.

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Beğenenler: Bonecrusher

AstusAstus
Üye
Astus dedi:

Ha, ama baş tacım Oni.

Bir oyunda ilk defa o zaman üzülmüştüm, sinirime hakim olursam, başarıya gideceğimi öğrenmiştim. Çok küçüktüm tabii.

-Goodbye Konoko
-Goodbye Shinatama

;_;

buldum o sahneyi, çocukluğuma döndüm valla

Spoiler:

edit:

-what is the yield of the device?
-1.21 gigawatts, sir

ahah back to the future göndermesi varmış

--

bu arada müzikleri çok çok iyidir.

Spoiler:

tekrar indireyim ben bunu ya =D

--

hani bungie deyince herkesin aklına halo gelir ya, benim aklıma bu oyun ve şu soundtrack listesindeki ana tema müziği geliyor. keşke devamı/remake'i falan gelse.
Spoiler:

e-f-s-a-n-e
discussioncontroller