Parliament Sinema Kulübü - Genel Konu
Amenquiver
Mod
Snake'in de önerisiyle böyle bir konu açıyorum. Genel konular, fikirler ve film belirlemek için yazılanlar burada toplanırsa daha temiz bir organizasyona imza atmış oluruz heralde.

Final haftalarının gelmesiyle beraber 1 2 haftalık bir askıya alınma durumu olası. Benim önerim bu yönde daha doğrusu, 4 5 kişi "yok ya devam edelim" derse tabi ki de kabulümüzdür.
baypalbaypal
Üye
vizyon filmleride olsun
LP_Mnts2MdngHT
Üye
Yok yahu sanki 50 kişiyizde finalleri olmayanlar olarak devam edicez. Verelim ara verelim soğutmayalım kimseyi buralardan.

Şöyle oyun filmlerinden mi bi şeyler izlesek bundan sonraki ilk izleyeceğimiz filmde ?
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
Oyun filmi olacaksa Silent Hill izleyelim =) Hazır ikinci film de çekiliyorken =)
Amenquiver
Mod
Oyun filmleri baya fiyasko bence.
Nathaniel
Üye
Silent Hill atmosfer olarak güzeldi her ne kadar karakterlerin ve hikayenin içine etseler de.Oyunu bilmeden izleysedim sevdiğim bir film olabilirdi diye düşünüyorum ki bu haliyle bile o kadar kötü değil.
axxion
Üye
oyun filmi mi? nayıııırrrrrrrrr... her filmin oyunu, her oyunun filmi tek bir amaç için yaplıyor more money more ad.

ben king kong'u öneriyorum. (oyunuda var :D ) [ne kılım lan :D ]
QuendarthQuendarth
Mod
İlla klasik filmler izleyeceğiz diye bir kural olmamalı bence. Kötü bir filmin ardından da iyi bir muhabbet çevrilebilir.
Nathaniel
Üye
Her hafta katılımcılardan biri farklı tarzlardan veya ne bileyim bir konsept altında üç film sunsa mesela ve en fazla oyu alan film izlense.
Gerçi ne kadar kişi olur ve nasıl uygulanır bu bilmiyorum.
FeylingFeyling
Üye
Bir tane Uwe Boll (He has Bolls) izleyip, neden bu kadar kötü diye kafa yorabiliriz mesela? Ciddi...
acdervisacdervis
Mod
Bence devam. Bir sürü insanın finalleri bitti şimdiden.

Müzikal izleyelim anam.
discussioncontroller