FRP Bölümünü Canlandırmak
AdramelechAdramelech
Üye
Selamlar,

FRP bölümünü canlandırma amaçlı fikirlerinizi bekliyorum bu konuya. Şimdilik aklımda pek bir şey yok, bir adet oynatabileceğim oyun dışında. Ancak frp ile ilgili kişilerden bir kaç beklentim var:

-Oyuncuysanız "Burdayım!" diyin ki ilgi olduğu görülsün.
-Eğer oyun oynatmak istiyorsanız, iletişime geçin kategori açalım, veya tek konu ile oynatacaksanız Forum Oyunları kısmında sabitleyelim.
-Forumda "Şöyle bir şey olsa" diyin. Mesela zar modu gibi bir şey olsa çok güzel olabilir?
-"Katılsam mı bilemiyorum acemiyim ehe" demeyin, kuul olun.

Ogz FRP adlı bir msn grubu açtım ayrıca. Msn'e ekleyin, orada konuşalım planları. Belki oradan oynarız. irc falan da güzel seçenekler tabi ancak elimin altında bu vardı, bu geldi aklıma. Başka yerlere de kayılabilir sonra. Mesela ben Mumble üzerinden sesli olarak oynatıyorum artık oyunlarımı. (:

MSN: group1042490@groupsim.com
IRC: Server: irc.freenode.net / Channel: #oyungezerfrp
Mumble: Label: OGZFRP / Address: uk.mumopolis.com / Port: 64746

Umarım bu yaz bol bol eğleniriz şu alt forumda.
SnakeSnake
Üye
count me in. buralar hele bi şenlensin de ona göre eklerim msn'e. (normalde kullanmıyorum, o yüzden yani.)
Batuhan Şef
Üye
realist cthulhu oyunu istiyorum ben, şimdi bu yaratık uyansa da f-16lar havalandı mı belasını tikerler, adam delirten bi godzillanın en fazla bir hafta gideri var, bunun bilincinde olan bi cthulhu oyunu jkasdas
Laçin
Üye
Buradayım, oynarım valla. Çok iyi oyuncu sayılmam maksat katılmak. =P
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Hmmm... Okuldan dolayı çok dengesiz bir programım olmasına karşın yine de bir şekilde katkıda bulunmaya çalışırım. 2 Temmuza kadar çok vaktim olmayacak sanırım.
AdramelechAdramelech
Üye
İyi olmak değil oynamak, eğlenmek önemli efem. (:
hadicanımoradan
Üye
Öncelikle beni de sayın diyorum ve bu arada gruba katılıyorum.

İkincisi program isteyen varsa buradayım. Zar, isim, artifact harita cart curt her türlü programım var...

Üçüncü ve son olarak ise bir şey demiyorum çünkü söyleyeceklerim bu kadar ehi...
Amenquiver
Mod
Buradayım.
SnakeSnake
Üye
cthulhu oynamak istiyorum ben de. hatta direkt kendi rüyamdan yola çıkarak öyle bir senaryo hazırlarım ki uyuyamazsınız. o kadar iddialıyım bu konuda. oynatma olayına girmem ama baştan anlaşalım. :D
AdramelechAdramelech
Üye
Abi ekleyin msn adresini yukarıdaki. Orada toparlanalım işte. Msn kullanmıyorsanız söyleyin ona göre bir şeyler ayarlayalım. (:
SnakeSnake
Üye
abi kaç senedir var msn hesabım yeminle hiç zevk almıyorum yav. :D hele şu anda hiç giresim yok. böyle msn deyince içim darlanıyo lan. demeyin bana msn falanasdadssdasf
discussioncontroller