5001'inci Üyeye Selam Olsun! - 10.000'inci Üyeye De Selam Olabilir.
homesick alienhomesick alien
Oyungezer
Oyungezer Online bu gece itibariyle 5000 üye sınırını geçmiş bulunuyor. 5001'inci üyemiz Dante Angelo'yu görünce aramıza katılan herkese bir kez daha "hoşgeldiniz" diyesim geldi... Hoşgeldiniz.
ElladanElladan
Üye
HEEYOOO! onyüzbinmilyon üye(ne oluyorsa bana gece gece). Peki ben kaçıncıyım Serpil Abla, hı?
mutluadige
Üye
İnşallah daha nice 5000ler göreceğiz hep beraber. Bu forum böyle gittikçe de, bunun olması hiç te zor gözükmüyor. Hoşbulduk Serpil abla. 
Misafir
Yaaa, ben de bakiydim 5000. üye doğduğunda buraya olayım diye, iki dakka televizyona baktım, kaçırdım :(
Misafir
İtiraf et Serpil abla feyk account aldın değil mi Dante Angelo diye. :ninja:
Dark Templar
Üye
anam(!) ne çabuk oldu böyle yahu.
homesick alienhomesick alien
Oyungezer
"anam rekor kırmışız" hatta =)
Edebi
Üye
Hepimiz Dante'yiz..İleride nice başarılara imza atıp bu zamanları hatırlamayacaksınız ama Dante'ler sizi yanlız bırakmayacak..
Hiçbir zaman.. :)
Immune
Üye
bu ayki dergide, inbox bölümünde dergi ile sohbet edermiş gibi mail atan okurlara derginin bizzat cevap vermesi çok hoşuma gitmişti ve gülmüştüm :) ben de Oyungezer arkadaşımızı tebrik ediyorum o zaman :)
mutluadige
Üye
Ne güzel bir bağ var bu forumda yahu. Çok seviyorum bu forumu. Böyle üyeler oldukça sırtımız yere gelmez.
Kadirlac
Üye

"anam rekor kırmışız" hatta =)

aa bak eski günler aklıma geldi serpil abla :P

anam rekor kırmışız :D , anam bu ne içerik :P

:D

bi de arkadaşın bir esprisi aklıma geldi "hoşgeldin 2008" başlığına arkadaş 2008 diye multi alıp hoşbulduk yazmıştı :P hehe :)

bu arada sosyal bir mesaj olsun , "motorları maviliklere süreceğiz , güzel günler göreceğiz güneşli günler  ^^ "
discussioncontroller