5001'inci Üyeye Selam Olsun! - 10.000'inci Üyeye De Selam Olabilir.
LastLost
Üye
Yahu sen 10000. üye falan değilsin. Nick'inin üstüne gel statusbar'a bak, /user,1xxxx/  sen o kadarıncı üyesin. ;D
Misafir
Üye olduğum zaman altta çıkan yazı;
10000 Üye. Son üye: Chandra_Nalaar 'dı.

10000. üye olduğuma eminim efendim, önceden banlanan üyeleri de saydığı için yanlışlık var status kısmında. Gereken eğer bu yüzden yapılmadıysa acayip bir şekilde hakkım yenmekte burda, buna göz yumamam.

edit: Sayın hannibal_king'e de burda teessüflerimi sunuyorum, başlığımı kilitlemiş. Oysa benim tek istediğim gerekenin yapılması. Ayda yılda bir kere 10000. üye olmuşuz o da burnumdan geldi efendim.
Misafir
Hayır çok güzel 10.000 üyesin ama ne istiyorsun ki bunun karşılığında?
[WT]Elessar
Üye
Benim anlamadığım birşey var. 10000. üye olunca ne oldu, onu anlamadım? Anlatabilirsen sevinirim, çünkü neden böyle birşey istediğini anlamadım, anlayamıyorum.
LastLost
Üye
Orası üye sayısıdır. Diyelim en son sen üye oldun ve sayı 10.000 oldu. Başka kimse üye olmadı. Beni banlayıp sildiler diyelim. Son üye yine sensin, ama üye sayısı 9.999

Anladın mı?

Ben silindikten sonra biri daha üye olursa senin arkandan sayı yine 10.000'e çıkar. Ve en son üye o olur.

Peki 10.000'i üye olunca ne oluyor, hakkın nasıl yeniyor çakamadık biz.
Misafir
Yetkili mercilerce onaylanmasını ve gerekenin yapılmasını istiyorum. Gereken ise nickime, "Chandra.10000th.Nalaar" eklenmesi yada nickimin altına 10000. üye diye eklenmesi, sadece bu. Böylesine gurur duyulacak bir şeye erişmiş olupta bunun bilinmemesi bana çok acı veriyor.
LastLost
Üye
Bak burada Mr.Clown, Ellesar özel üye numarasına sahip değil, ama forumun en örnek alınacak insanlarından, en sevdiğim insanlardan ikisi.

Onların gurur duyduğu şey birçok insanın sevgisini kazanmaları, çok cana yakın ve samimiler. Daha böyle nice insan var bu forumda. Üye sayısının bir anlamı yok, o kadar. :)
hannibal_king
Üye
Chandra_Nalaar, sen 10000. üye değilsin, 11732. üyesin.

10000. üye olsan bile herhangi bir ayrıcalığın olmayacak, bu kadar, bitti.
Chandra_Nalaar
Üye
Bende cana yakınımdır aslında :( İstemiyoruz gerekenin yapılmasınıda, çok kabasınız ve bizi kırdınız. :(

10000. üye, legend will never die

:( bitti
Aranel
Üye
Geyiğe sarıp kalp kırmaya gerek yok =) Chandra boşuna heyecanlanmışsın bence, kaçıncı üye olduğun çok da önemli bir şey değil, forumda ek rütbe alarak da eve ekmek götürülmüyor, boşver derim ben.

PS: btw, 667.ci üyeymişim ben, bir sayıyla kaçırılmaz ki ama.. :P
discussioncontroller