5001'inci Üyeye Selam Olsun! - 10.000'inci Üyeye De Selam Olabilir.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Chandra_Nalaar, 10000. üye olmakla 295048. üye ya da 3. üye olmak arasında bir fark yok ki. Ayrıca bu forumda rütbelr sadece geyik amaçlı verilir. kimsenin (admin ve moderatörler dışında) fazladan bir yetkisi yoktur forumda. Neden bu kadar taktın anlayamadım. ilk üye olan  1. üye diye bir rütbe istememişti ya da 1000. üye de istememişti... sen neden bu kadar sinirlendin ve taktın ben anlayamadım
SerGeanT
Üye

10000. üye olduğuma eminim efendim, önceden banlanan üyeleri de saydığı için yanlışlık var status kısmında. Gereken eğer bu yüzden yapılmadıysa acayip bir şekilde hakkım yenmekte burda, buna göz yumamam.

Sen gel hurma vericem ben sana..

Hayır 10000. üye olsan bile, önceden verilmiş bir söz var mıydı ki hakkım yendi gibi güçlü bir suçlamada bulunabiliyorsun? Selam denilmiş sadece. Bunu istiyorsan da kolay:
Selam!

bfrheostatbfrheostat
Üye

Bende cana yakınımdır aslında :( İstemiyoruz gerekenin yapılmasınıda, çok kabasınız ve bizi kırdınız. :(

Biz derken?

Espri yaptığını umuyorum. Oyungezer'de rütbe, yaş gibi şeylerin üyeler arası ilişkide bir rolü olmamakla birlikte 'geyik' amaçlı verildiğini düşündüğüm rütbemsilerin de gereksiz olduğu düşüncesindeyim.
PISLIXPISLIX
Üye
Selam-ün aleyküm. (Gerçi bunu 10000. üyenin demesi lazım ama...)
JerriFicTR
Üye
bende yeni üye oldum hoşbulduk vE bu arada 5000 üyeye bendende selam olsun
bfrheostatbfrheostat
Üye
Hoşgeldin JerriFic ;)
Gencay
Üye
Ben 6767. üyeymişim. Vay beeh!

E bi çikolatayı hakettim  :dans:
bfrheostatbfrheostat
Üye
Ben kaçıncıydım ya sahi ;D
peace
Üye
Nereden öğreniyoruz? ;D
Misafir
Üye adını üstünde dur linke bak. Eğer kırmızıysa 1546. eğer yeşilse 3248 eğer pembe ise 4548 eğer turkuazsa 8963 eğer renksizse 2264. üye oluyorsun.
discussioncontroller