5001'inci Üyeye Selam Olsun! - 10.000'inci Üyeye De Selam Olabilir.
mutluadige
Üye
Allah Allah ismimin üstüne götürünce user 2500 yazıyor halbuki. Demek ki başka bir şeymiş o.
Ghost hunter
Üye
Bence Dante "hiç online olmayanlar" kervanına katıldı bile.
Onaga
Üye
erengy dedi:

Kadirlac'ın bahsettiği sayıdan 65 çıkartarak gerçekte kaçıncı üye olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Diğer bir deyişle tool 431, Kadirlac 310, mutluadige ise 2435. üye.

62 çıkartmıyor muyuz?
Misafir
İlk üye SMF'te dördüncü, Joomla'da ise altmış altıncı olarak görüntülendiği için 65. 62'den de tavşan yapabiliriz ama, ziyan olmaz. (:
Onaga
Üye
Ben kendimi 108. üye olarak biliyorum. Rumuzumun üstüne gelince de 170. olarak gösteriyor. Bazılarında denedim 62 fark tutuyor. Bazılarında tutmuyor. Tutmayanlarda 65'i de denedim; o da olmuyor. Kimin tam olarak kaçıncı üye olduğu anlaşılmıyor. Çok karışık bir sistemi var forumun :)
Littl3big
Üye
Benim hoşgeldin2008 başlığım nereye gitti bir türlü bulamıyorum ;D

~erengy: http://www.oyungezer.com.tr/component/option,com_smf/Itemid,26/topic,2436.0/
Dexter
Üye
Yahu 5001'inci kullanıcımızı buraya çağırıyoruz. Evet duysun bizi!
Misafir
Özel mesaj atalım.
mutluadige
Üye
Sanırım o da kayıt olan, sonrada tüyen kullanıcılardan. Yoksa şimdiye kadar görünürdü her halde. O kadar konuştuk hakkında...
Misafir
burda resmen propaganda yaptık yaşadığı kenti bilsek miting düzenleriz ama işte neyse o da tüydü anlaşılan bu şerefe nail olduğunun farkında değil :D
discussioncontroller