En iyi Call of Duty Oyunu?
Laçin
Üye
Single olarak en çok eğlendiğim 1. oyundur. İlk oyun olması, sunumu falan beni etkilemiştir.

En iyi multi olarak 2. oyun derdim ama kesinlikle ilk M.W.'nin ilk zamanları harika zamanlar yaşatmıştır bana bu yüzden.

Sunum olarak da kesinlikle il M.W. =)
IronTR
Üye
Call of Duty 4: Modern Warfare.
Blight
Üye
Her türlü ilk oyun. O heyecan hiçbirinde olamadı. Dergideki küçük MoH'ın yapımcılarından 22 kişi ayrılarak Infinity Ward'u kurdular, haberi sonra gelen CoD açıklaması, savaş tek kişiyle kazanılmadı mottosu ve bin kere oynadığım 82nd askereini oynadığımız St. Mere Eglise demosu...
frukomanfrukoman
Üye
Senaryo ve Single olarak Black Ops ,ama devrimsellik ve eğlence bakımından Cod1 ve MW, Online'da MW2 dışında hepsi oynanır.
__skytalker____skytalker__
Üye
Sırf IWnet için de MW2'nin multisine kötü demeyin. Tamam IWnet çok rezil bir hal aldı ama sonuçta iyi bir oyun.

Blight sayesinde CoD1'i tekrar yükleyecem canım çekti :D
Mad_DragonMad_Dragon
Üye
Senaryo olarak; Black Ops,
Savaş gerçekçiliği olarak; CoD 2,
Eğlence olarak; CoD: United Offensive (eklenti)

Modern Warfare'da, ekip uyumu, operasyonlar falan güzeldi. Ama yine de beni pek sarmadı. Modern Warfare 2 ise başlı başına bir saçmalıktı. World at War da, çok az adamla çok fazla kişinin hakkından gelmemiz sebebiyle eksi puan aldı benden.
altar
Üye
COD 2 ve COD WAW
thegmnkthegmnk
Üye
Başlıyorum...

Genel: Modern Warfare 2
Senaryo: Black Ops (açık ara)
Atmosfer: Modern Warfare 2 (açık ara)
Müzikler: Modern Warfare 2 (duble açık ara)
Beklenti/Sonuç oranı: Modern Warfare/CoD1
Yenilikler: Modern Warfare
En iyi multi: Modern Warfare 2 (konsolda IWNet o kadar kötü değildi, hackerlar yoktu vs. :) )
En çok zaman harcama: Modern Warfare/MW2 hiç saymadım ama ikisi de yakındır diye tahmin ederim.
Single: Modern Warfare 2 - Black Ops - Modern Warfare

Ama sevmediğim CoD oyunu yoktur. CoD3 dışındakilerin hepsini oynadım, sadece CoD2 gecikmeli (2007'de MW'den sonra :D )
cryomustafasis
Üye
Call of Duty 4: Modern Warfare gibisi yok gerçekten. Her yönden mükemmeldi. Efsane oyundu.

Eğlence olaraktan ise World at War ve Black Ops, sebebi ise Zombie modu. İşin ilginci Zombie modun senaryosuda güzel. Keşke Treyarch sadece zombiye odaklanan bir COD oyunu çıkarsa.
__skytalker____skytalker__
Üye
Zombiye odalansında niye illa COD :D
discussioncontroller