En iyi Call of Duty Oyunu?
aztek
Üye
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
@aztek
Tutan yok. :lipsrsealed
Nathaniel
Üye
Valla World at War'ı çok sevdim ben ya.
Bir tanıdıktan 15 liraya aldım ve bilmiyorum single player'daki atmosferi modern warfare 1'de bile bulamadım desem(abartı).Özellikle o Rus campaign'i..Multiplayer'ını da daha karakterli buldum son oyunlara göre.Haritalar daha iyi,köpekler var ve zombi modu <3<br />
Ama hala CoD2 favorimdir.Yine Rus campaign'indeki o training ve sonrasındaki ilk çıkartma unutulamaz.Multiplayer açısından ise tabii ki MW1 önde

Black Ops'tan sonrasını oynamadım yalnız.Güncellemem lazım kendimi.
CoraxCorax
Üye
world at war sırf rus campaign i olsa da olurdu aslında. amerikan görevleri ruslara kıyasla çok sönük geçiyor
CoraxCorax
Üye

CoD2 yaralandikca ekranda kan goruntusu olup sonra iyilesmek icin o goruntunun gecmesini bekledigimiz ilk oyundu degil mi?

değildi bu arada.
dodgerdodger
Üye
CoD2'de geldi sanırım?
CoraxCorax
Üye
hatırladığım kadarıyla o sistemi ilk getiren ps2 ye çıkan bi tps oyunu idi. ismini hatırlamıyorum ama ingilterede geçiyordu. hatta baya dalga geçilmişti o zaman bu sistemle. sonra cod2 de uygulanınca birden bire yüzyılın sistemi oldu.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
cod 2 den önce bir oyunda vardıysa da pek bilinmiyor yani. cod 2 den sonra kullanılmaya başlandı.
Kimi
Üye
1'in ek paketlerinde geldiyse bilmiyorum ama ana oyunlarda ilk CoD2'de geldi. FPS'lerde emin değilim.
dodgerdodger
Üye
CoD: United Offensive diyorsanız onda sağlık paketi vardı.
discussioncontroller