Sinir olduğunuz insanlar/insan çeşitleri
hadicanımoradan
Üye
Bu başlıkta çok eğlenicez. Çok ilginç şeyler olacak, haber niteliği olan şeyler çıkarıcaz ortaya.

Başlık gayet açık. Sinir olduğunuz, sevmediğiniz, nefret ettiğiniz (Ya da vazgeçtim nefret ettiklerinizi yazmayın, daha sağlıklı) kişileri veya kişilerin yaptıkları hareketleri yazın, "Aha bende o şegil yapanlardan nefret ediyorum" diyip vakit geçirelim hep beraber.

İlkini ben yazıyorum; Şeker ve benzeri gibi gıda maddelerini ısırarak yiyen kişilere uyuz olurm. Suratına patlatmak isterim.
kurtkapankurtkapan
Üye
Son zamanlarda,Ümraniyeli(Ümraniye muhidine yakın yerlerde veya muhidin genel özelliklerini paylaşan benzer yerler de olabilir.),Elinde pazardan aldığı imitasyon çantayla arkadaşlarına gösterip hava attığını sanan Ümraniyeli kızlar,Ümraniye apaçileri,emoları...

Son 1 aydır böyle,bir nefret oluştu niyeyse.İşim olduğunda bile gitmek istemiyorum artık Ümraniye ve çevresine.Kadıköy ve bilimum yerlerde karşıma çıkan benzerlerine karşı ise tiksinti derecesinde bir nefret oluştu galiba.

^^
AtKafası
Üye
Benden zengin olanlar
bfrheostatbfrheostat
Üye
Böyle abuk sabuk, alengirli sözleri çok matahmış gibi söyleyen ve facebook'ta yazanlara "sandalyeyle" dalasım geliyor ^^
DarkPho
Üye
içtiği her alkol içeren içeceği facebook/twitter gibi yerlerde yazanlara ve nargile içerken fotoğraf çektirenlere sinir oluyorum.
Nyse
Üye

Böyle abuk sabuk, alengirli sözleri çok matahmış gibi söyleyen ve facebook'ta yazanlara "sandalyeyle" dalasım geliyor ^^

+ emolar, apaçiler, sokakta 4-5 kişi yürüyüp kızlara laf atanlar.

Onun dışında hiç bir insana birşey demem.
dodgerdodger
Üye
"‎3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen aradaki 2 kuruşa seni satar"

yaaaaa yaaa
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Facebook'ta özlü söz söylediğini sananlar =P
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
facebook da şu duruma bir şey yazanları sevmiyorum. ya kime niye ne dediğin belli değil ki. eskiden msn vardı ne güzel kime istiyorsan ona söylerdin. şimdi böyle saçma sapan oldu. sağ alt köşede sohbet var kardeşim arkadaşınla orda paylaşsana. niye topluluğa konuşma yapıyorsun?

hayır bağa mı didin yani?
creiGncreiGn
Üye
Ruh halime göre her an herkese uyuz olabilirim, ilgili şahsı camdan atmak isteyebilirim.

Özellikle sevmediğim insanlar ise hatalı olduğunu kabul etmeyenlerle, sabit fikirli insanlar. Savunduğu şeyin yanlışlığını gördüğü, anlayabildiği halde bunu yapanlardan nefret ediyorum.
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye

Ruh halime göre her an herkese uyuz olabilirim, ilgili şahsı camdan atmak isteyebilirim.

Direkt bu. Aynı şey bende de var.
discussioncontroller