Sinir olduğunuz insanlar/insan çeşitleri
OneInchManOneInchMan
Üye

"‎3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen aradaki 2 kuruşa seni satar"

yaaaaa yaaa

Nkta KDarr menfaaat içn virgül gbi eqilme!!! gibi...
legoyunuslegoyunus
Üye
PC oyuncularına :P aslında ,pc oyuncularına değil de ne bileyim nasıl diyeyim böyle toplumun belli bir kesimine ait olup diğer kesimdeki herkesi aşağılamak için fırsat kollayanlara sinir oluyorum

ya da mesela türklerin, yok amerikalılar salak yok avrupalılar sapık yok onlar şöyle bunlar böyle diyen insanlara sinir oluyorum ''hojam topluma göre insanları değerlendiremessin ki böyle ssçma şey mi olur?!?'' diyorum onlarda ''eeeöööaaa... ama genelde böyleymiş'' diyorlar iyice sinirleniyorum böyle salak sapık mantıksız bir düşünce mi olur her ülkede kalleş insan da vardır dürüst insanda zekiside salağıda

edit- mesj 2:

bi de grafik manyaklarına sinir oluyorum ne olm bu grafik manyaklığı tamam activision gibi hiç geliştirme göstermeyen firmaya atarlanın tabi ama bu ''grafik iyiyse oyunda iyidir'' mantığı nedir yahu biraz eğlenceye bakın oyun sistemine özgürlüğüne bakın ne janım bu grafik hastalığı,

bi de konsollar eskidi yenisii getirin diyenlere sinir oluyorum olm konsolun PCi geçmesine ne gerek var ki varsın düşük olsun grafiği ne oljak?
Mister NO
Üye
haxball'da 2 dakika afk olanları banlayanlara.bakın samimi söylüyorum bu eylemi yapan insan ya has ve has salaktır, ya da ciddi bir şekilde güç tatminsizliği falan vardır bunlarda.hadi kicklersin eyvallah da ban ne demek ulan kardelen çocuğu diye haykırasım geliyor.
fAntasy
Üye
Kıl olduğum insan isterse Toshack'larımı yesin, yine de sinir olurum.
Laçin
Üye
Ota boka sinir oluyorsunuz ben de bunu anladım.
bfrheostatbfrheostat
Üye
SİNİRMANGA bu konuda ne derdi?
Önce nick'inden başlayalım: "foruma üye olurken nick kabul etmedi, sinir oldum; ben de MANGA'nın başına SİNİR ekledim" :silly:

Özledik lan penguenli avatarını :P
Laçin
Üye
Gelecek inşallah kendisi. Kaldırmışlardır hatta belki de banını. =)
_FreeSTyLe_
Üye
Yeni nesil emo ergenleri... Bütün o ukalalıkları, Dalai Lama tavırları, şişme özgüvenleri, dünya bana boktan anlayışları... Her gördüğümde birini, neşeyle doluyor kalbim, sonra el ele kırlarda koşmak istiyorum, gazozlarına hap atasım geliyor, gözlerim robdöşambr'ımı arıyor.
hadicanımoradan
Üye

SİNİRMANGA bu konuda ne derdi?
Önce nick'inden başlayalım: "foruma üye olurken nick kabul etmedi, sinir oldum; ben de MANGA'nın başına SİNİR ekledim" :silly:

Özledik lan penguenli avatarını :P

SİNİRMANGA'ya ulaşabilen varsa söyleyin gelsin. KAyıt falanda açıldı hem.
kurtkapankurtkapan
Üye
Sabah 5'te Warband oynuyodu...
discussioncontroller