Sinir olduğunuz insanlar/insan çeşitleri
hadicanımoradan
Üye
Bana steam ID'sini atsaya biri ekleyeyim. Fazla bi muhabbetim yoktu ama severdim.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Steam ID: ozanmemelerdiyarinda

(şaka)
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Hmmm... Sinir olduğum çok şey var. Hangi birini yazayım. =) Forum içinden örnek vermek gerekirse: Noktalama işaretlerinin yanlış kullanımı, saçma sapan gereksiz başlık açmak, ''ali sevişelim mi?'' ve Voldemort vs Darth Vader muhabbeti çevirenlere fena sinir olurum. Bunun yanısıra en çok sinir olduğum iki şeyden ilki: Yalan söyleyen kişinin suratına gerçeği vurduğumda bile o kişinin yalanını savunması/gerçeği kabul etmemesi. İkincisi: Geveze insanlar. Bu ikisi olduğu zaman o kişiyi bi' kaşık suda boğasım gelir. Ya da bunu yapmak:
Laçin
Üye

Hmmm... Sinir olduğum çok şey var. Hangi birini yazayım. =) Forum içinden örnek vermek gerekirse: Noktalama işaretlerinin yanlış kullanımı, saçma sapan gereksiz başlık açmak, ''ali sevişelim mi?'' ve Voldemort vs Darth Vader muhabbeti çevirenlere fena sinir olurum. Bunun yanısıra en çok sinir olduğum iki şeyden ilki: Yalan söyleyen kişinin suratına gerçeği vurduğumda bile o kişinin yalanını savunması/gerçeği kabul etmemesi. İkincisi: Geveze insanlar. Bu ikisi olduğu zaman o kişiyi bi' kaşık suda boğasım gelir. Ya da bunu yapmak:

Hacı diğer hepsini anladım da Voldemort vs. Vader muhabbeti çevirenlere neden sinir oluyorsun? İsteyen çevirir hani ve çevirdim diye demiyorum bunu. =)
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Muhabbeti bir-iki sayfa olsa neyse de on sayfa? Vader`ın saniyede Voldermort`un boyundan bi' kelle indirebileceği aşikarken bunun on sayfa sürmesi bana ''benim babam senin babanı döver'' muhabbeti kadar saçma geliyor. =)
Laçin
Üye
Ya saçma gelmesine saçma olabilir de okumayız o başlığı olur biter sanki be Evrencim? Benim de hoşuma gitmeyen çok muhabbet dönüyor ve aslen dediğin gibi olabildiğince gereksiz bir konu olmasına rağmen(son derece katılıyorum bu konuda sana kendim de o muhabbetin içinde bulunmama rağmen) yine de yapmak isteyen bu muhabbeti yapabilir bence. :D
QuendarthQuendarth
Mod

Vader`ın saniyede Voldermort`un boyundan bi' kelle indirebileceği aşikarken

Hadi bir on sayfa da burada tartışalım.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Ya saçma gelmesine saçma olabilir de okumayız o başlığı olur biter sanki be Evrencim? Benim de hoşuma gitmeyen çok muhabbet dönüyor ve aslen dediğin gibi olabildiğince gereksiz bir konu olmasına rağmen(son derece katılıyorum bu konuda sana kendim de o muhabbetin içinde bulunmama rağmen) yine de yapmak isteyen bu muhabbeti yapabilir bence. :D

Elbette yapabilirler, abi. =) Yapmasınlar demiyorum lakin bu beni rahatsız ediyor. Forumun en güzel yanı: Senin de dediğin gibi saçma sapan muhabbetin döndüğü yerden istediğin zaman çıkabiliyorsun. Bu da forumu çekilir yapıyor.

Üste: :>
Laçin
Üye

Elbette yapabilirler, abi. =) Yapmasınlar demiyor lakin bu beni rahatsız ediyor. Forumun en güzel yanı: Senin de dediğin gibi saçma sapan muhabbetin döndüğü yerden istediğin zaman çıkabiliyorsun. Bu da forumu çekilir yapıyor.

Aslında çaktırma forumun eski hal... Ehm dur öm atayım taş yemeyek şimdi boş yere. :cheer:
bfrheostatbfrheostat
Üye
Nerde lan daş, daş verin bana!! :D
discussioncontroller