Sinir olduğunuz insanlar/insan çeşitleri
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Emo mod on

Ailemden nefret ediyorum taam mı
BonecrusherBonecrusher
Üye
sürekli yüzüne gülen, sana iyi davranan, ama sonra seni bir köşeye atıp umursamayan, sürekli yalan söyleyen kişilere çok sinir oluyorum.
hayır sanıyor ki bi de anlamıyorsun yalanı...
CaturdayCaturday
Üye

sürekli yüzüne gülen, sana iyi davranan, ama sonra seni bir köşeye atıp umursamayan, sürekli yalan söyleyen kişilere çok sinir oluyorum.

Söyle abi direkt "Neden yalan söylüyorsun?" diye.
SamsonSamson
Üye

Emo mod on

Ailemden nefret ediyorum taam mı

İnsan arkadaşlarını seçer ama ailesini seçemez.
HasretHasret
Üye
Benim bulunduğum yerde kimse benden baskın olamaz, baskınlığımı gölgede bırakacak birisi olursa da onu küçük düşürmek için elimden geleni yaparım, diye düşünüp, abuk sabuk hareketler yapanları sevmiyorum.
HOXHOX
Üye
ama lisede falan baskınların baskınlık düellolarını izlemek baya eğlenceli oluyordu yaw.

Beğenenler: Baueltz, Piranha

LovermanLoverman
Üye
Ben kolay kolay insanlara sinir olmuyorum ama şöyle insanları sevmem pek:

Başkasının parasından ikramından olabildiğince faydalanıp bir gün olsun bu sefer de ben ikramda bulunayım demeyen insanları sevmem.

İşi gücü kadın muhabbeti olan tipleri sevmiyorum, ben de severim çapkınlık işlerini de böyle "kanka geçen bi karı gibtim" diye başlayanları sevmiyorum pek. Anlatmanın da üslubu var.

Salt inekleri sevmem, hayatında genel kültürün Gsini bulamazsın ama okul kitabını ezberlemiş olur ve etrafa sizden bir şey olmayacak bakışları atar. Bu insanların ömürleri boyunca aynı işte takılı kalıp terfiyi hayal dahi etmeyen insanlar olmaları beni hiç şaşırtmıyor sonradan.

Siyasi hiçbir halt bilmeyip habire politika konuşan adamlara da tav oluyorum. Son bir kaç senedir bunun yanına TÜRKLÜK ile övünüp bunun bonus getiren kutsal bir perk olduğunu düşünenleri de ekledim. MHP gibi gaz yapanlar komik geliyor da azıcık temellendirip yapanlara tavım.

Aşırı dindar insanları sevmiyorum, hiçkimseye zarar olmayan beyaz sakallı beyaz çoraplı tesbihini çekip tek aktivitesi camiiye gitmek ve "kahvehane bana göre değil hanım, bi çay koy hele : ) " diyen tesbihli takkeli dedeleri severim. Bu adamlar arada bir iki Peygamber hadisi söylemekten başka bir şey yapmıyorlar. ANCAK bunların SAKALI GRİ SİYAH karışımlı olanları var DİKKAT, sakal rengi belli ediyor. Böyle sizden ve hayatınızdan nefret ediyorum, keşke elimde hançer olsa da boğazınızı kessem aurası taşıyorlar. Bir de bunlara genç kız teslim et öyle ölç dinlerini. Tam tavım tav.
Yaşlılardan örnek verdim ama türbanlı kızlar da bu gri sakallı kategorisine rahat giriyor.

Kadınsı hareketlar yapan ve erkeklere set çeken "ay canikoaam noldu biliya mıısaaan" yapan feminen gayleri sevmiyorum. Bazen şöyle bir tane sümsüğü geçiresim geliyor.

Ben ateistim ve şimdi size bir çok bilim getirdim ama siz anlamazsınız tanrı yok muhammed hede yapan ateistleri sevmiyorum. HE AMK HE CERNDE DENEY YAPTIN TANRI YOK KANITLADIN DA GELDİN. 22 yaşındasın, ateistliğinin damarı internet, tıpkı milletin dindarlığının tabanı Kuran değil de sosyal hayatsa anne baba eş dosttan dolayı...

Şimdi aklıma başka gelmedi. Tabii ki TÜRK KIZI PROFİLİNİN bir çok varyasyonundan nefret ediyorum. Adam gibi olanı da erkeksi oluyor o da beni açmıyor. Ama en çok kızlarda gördüğüm şu durumdan da nefret ediyorum, bir insan söz verip, şeref namus koyup, yeminler edip o sözü tutmuyorsa bu dünyada insanım diye niye dolanıyor belli değil. Kimin için yazdığımı herkes anladı, ancak bizi evet iyi olmayana teşvik eden bir üst yapı yok, kekeke deyip nası da çıkarlarım doğrultusunda kandırıyorum herkesi mehehhe demekte özgürüz.

Ama vakit geçirip beraber uyuduğumuz insanlarsa mevzu, azıcık ERDEM sahibi olmaya kasmamız gerekiyor.

Tam bir hate postu oldu, başlığa da yakıştı bence... : )
BonecrusherBonecrusher
Üye
Loverman dedi:

Başkasının parasından ikramından olabildiğince faydalanıp bir gün olsun bu sefer de ben ikramda bulunayım demeyen insanları sevmem.

(Y)

Ben ateistim ve şimdi size bir çok bilim getirdim ama siz anlamazsınız tanrı yok muhammed hede yapan ateistleri sevmiyorum. HE AMK HE CERNDE DENEY YAPTIN TANRI YOK KANITLADIN DA GELDİN. 22 yaşındasın, ateistliğinin damarı internet, tıpkı milletin dindarlığının tabanı Kuran değil de sosyal hayatsa anne baba eş dosttan dolayı...

(Y)

Beğenenler: aztek, Soddorath

bdsm
Üye

İnsanlar gördükleri yada aynı ortamda bulundukları her insanla arkadaş olmaları gerektiğini düşünmeseler, sosyal hayatlarını kaotik değil de biraz daha kontrollü yaşasalar bunun büyük bir kısmından kurtulur aslında... Kişi en azından kendi çevresindeki bu insanlardan kurtulabilir en kötü ihtimalle. Toplum insanların birbirlerini kullanmalarını norm kabul ettiği sürece bu insanlarla bol bol karşılaşılıyor maalesef.
BonecrusherBonecrusher
Üye
arkadaş olmaları gerektiğini düşünmekten ziyade, eğer birisini kendi hayatına dahil etmek istiyorsan ona karşı dürüst olup sırtını dönmemelisin bence.
yok eğer sırtını çevireceksen, o zaman arkadaşlık kurmakla da uğraşma.
"Equivalent Exchange: To obtain, something of equal value must be lost."
discussioncontroller