12.07.11, The Machinist İzledik ! 7.5/10
PISLIXPISLIX
Üye
Nasıl yapıyorsunuz bu olayı? PCden izlerken teamspeak falan mı?
Amenquiver
Mod
Önce izliyoruz, sonra burada konuşuyoruz. Bu kadarcık.

edit: Clint Eastwood'un, Steve McQueen'in torunuyum :)
SnakeSnake
Üye
yok abi ya. bi saat belirleyip hepimiz aynı anda izliyoruz filmi, sonra da burada yorum yapıyoruz, bu kadar. ahaha

amen hızlı çıktı.
PISLIXPISLIX
Üye
Yaa teamspeakle beraber iyi giderdi yaa. Ben izledim mesela bu filmi. Ama muhabbet ede ede bi daha izlemek fena olmazdı... Bilmiom tabii. Kulüp sizin yani. Düzeni bozmiim (:
Amenquiver
Mod
Konuşarak film izlemek biraz abes ya bence. Denenebilir ama konuşarak izleye insanlara rast gelmedim daha. Anca "off şurası çok iyi bee" diyen var.
SuccubusSuccubus
Üye
yok mu izleyecegimiz yeni film.
Enteresan baslikmis. Daha once film noir geceleri yapiyorduk ama
boylesi de olur. filmleri kim belirliyor.
Su clint ve steve in torunu kim. Nasil ikisinin de torunu oluyor. Carpik iliski var ben diyim.
OneInchManOneInchMan
Üye
Sağlam bir BRRIP torrenti atabilecek olan var mı? 700 MB'ye muhtaç bırakmayın beni :side:
Amenquiver
Mod

yok mu izleyecegimiz yeni film.
Enteresan baslikmis. Daha once film noir geceleri yapiyorduk ama
boylesi de olur. filmleri kim belirliyor.
Su clint ve steve in torunu kim. Nasil ikisinin de torunu oluyor. Carpik iliski var ben diyim.

İzliyoruz işte film.

Filmler genelde son zamanlarda aramızda adı geçen 2 3 filmin oylanmasıyla belirleniyor.

Torun benim. Snake'in "amen hızlı çıktı" lafına binaen söyledim. Hani kovboylar, hızlı düellolar vs.

-

@Gısa Adam

Job done.
Amenquiver
Mod
Hadin kızanlar. Ben başlıyorum.
axxion
Üye
ben filmi daha önceden izlememiştim. gayet güzel bir film. sonunu tahmin ettirmiyor. şizofrenik bir vakka tarzı kötü bir son bekliyordum ki çok güzel bir şekilde bitti.sağa gitmek yerine sola gittiği için olan olayları çocukla birlikte girdiği korku tünelinde de sola girerek görüyor bu tür bağlamalar çok sağlam olmuş. filmin havası da çok iyiydi hiç kopartmıyor filmden izleyeni.

bazı anlamadığım kısımlardan adamın diğer kişiliği olarak sunulan karakterin sol kulu neden kötü, neden parktaki annesiyle ilgili dönemlerini hatırlıyor ve hikayede etkileri yok.

son olarak olayı gerçek hayat gözüyle bakıp algılamak isteyenede saçma gelebilecek bir film. vurup kaçıcak adamda nerde bu kadar dert proplem edicek kişilik yada olaylar bu kadar garip gerçek üstü olmaz bi kazanın vicdan azabıyla gibi.
discussioncontroller