Sandman
O_r_a_k
Üye
İlk 4 cildin baskısı pasif diye biliyorum ben ilgilenen varsa 5,6,7 yi tunalı D&R görmüştüm.
FeylingFeyling
Üye
Bebek evi'ni Trabzon'da bile bulabiliyorsam sorun olmaması gerekir. Bulursunuz, biraz azim :P
Xaladin
Üye
Arkada$im 50 liraya satti bebek evi'ni. Istanbulda.
cemreserpal
Üye
Sonunda tüm seri bitti, ana hikayeler olarak yani.
Düşünce yağmuru
[spoiler=Tüm seriden spoiler içerir]
Yeni Dream hakkında daha fazla bilgimiz olmasını dilerdim, güzel olabilirdi sanki.

Death, Morpheus'un canını aldığına göre, bu durumda aile kanı dökmüs sayılmaz mı sanki? Bu durumda furies ona da gelebilir?
Gerçi The World's End'deki o sahneye göre sadece altı tane kefen var. Death'in ölmesi imkansız olsa gerek. (O x yılda ölümlü olup yaşamını kaybetmenin nasıl olduğunu hatırlama olayı hariç elbette)

Despire'ın eski halinin nasıl öldüğüne dair bir kitap veya bilgi var mı? Sadece The World's End'deki Necropolis hikayesi ve The Wake'in başı bilgi veriyor biraz.

Biraz daha vardı sanki, ama aklıma gelmedi şimdi.
EndOfGreenEndOfGreen
Üye
Bulamıyorsanız direk ingilizcesini alın amazondan falan, hem daha kaliteliler hem de serinin o şiirsel dili ve tonla kelime oyunu şiddetle yalan olmuş vaziyette türkçesinde.
Misafir
1 ve 2. sayıları arıyorum ama heryer de tükenmiş. :/
Xaladin
Üye
Onlar tukendiginde bu forum yoktu mesela oyle diyim :P o kadar eski yani... tukendi demeyelim simdi ona. Artik basimi durduruldu. Illa Turkce olsun diye bir derdin yoksa Ingilizce versiyonlari hala basiliyor. Ve halen temin etme sansin var. ROB 389 senin icin yurtdisindan getirtiyor.
ThyestesThyestes
Üye
Tekrar basımı olucakmı ilk 4 kitabın bilen varmı?
Xaladin
Üye
Yayinevi olmayacagini soyledi
ThyestesThyestes
Üye
Hadi ya üzüldüm bu duruma neyse eski kitapçıları falan araştırcam ozaman artık:(
discussioncontroller