Sandman
Xaladin
Üye
Bende tum ingilizce kitaplari var ve o sekilde okuyup bitirdim yillar once. Dil acisindan sorunun yoksa sana da o sekilde edinmeni tavsiye ederim. Zaten turkce cevirisi vasat diyebilirim.
ThyestesThyestes
Üye
Dil açısından bir sorun yaşamam ozaman ben bir bakıyım İngilizcelerine. :D
Misafir
Xaladin dedi:

Onlar tukendiginde bu forum yoktu mesela oyle diyim :P o kadar eski yani... tukendi demeyelim simdi ona. Artik basimi durduruldu. Illa Turkce olsun diye bir derdin yoksa Ingilizce versiyonlari hala basiliyor. Ve halen temin etme sansin var. ROB 389 senin icin yurtdisindan getirtiyor.

İngilizcem zayıf. Türkçe olması lazım.
Arutha Arannox
Üye
O zaman sahaf sahaf gezeceksin abi.
EndOfGreenEndOfGreen
Üye
Ya da ingilizce çalışıcaksın ki daha kolay olur diye tahmin ediyorum :) (ayrıca niye basmıyorlarmış ki basıp güzel güzel paralarını kazanmak varken)
Misafir

O zaman sahaf sahaf gezeceksin abi.

Öyle yapacağım artık. Ankara'ya gelebilirsem gezerim sahafları, yoksa bizim ilçede dini kitap satan yerden başka kitapçı yok.  :-\
Arutha Arannox
Üye
Ankara'da, Adilhan Kitapçılar Çarşısı'nda, hiç ummadığım bir dükkanda Sandman'in ilk cildini gördüğümü çok çok iyi hatırlıyorum. Yirmi lira gibi de bir fiyatı vardı.
Misafir
Adilhan Kitapçılar Çarşısı tam olarak nerede? Kuzenim Ankara'da arayım, bir baksın oraya.
Amenquiver
Mod
İlk cildi her yerde bulabilirsiniz de 2. cildi bulmak imkansızdan öte bir şey. Antika değerinde meret.
Arutha Arannox
Üye
Atatürk Bulvarı üzerinde, hemen Kızılay'ın girişinde. Zafer Çarşısı'nı biliyordur muhakkak, bilmiyorsa da kime sorsa gösterir veya tarif eder. Adilhan, Zafer Çarşısı'nın hemen yanı başında.
discussioncontroller