Telefon Önerisi
erezgonculer
Üye
Arkadaşlar Nokia 5800 XM'im var(dı). Bugün çalındı ve ben androidli fiyat/performans konusunda başarılı bir telefon almak istiyorum. Huawei IDEOS X5 çok uygun görünüyor, tavsiye eder misiniz? Başka önerileriniz var mı? Şimdiden Teşekkürler...
baypalbaypal
Üye
bu aralar N7 yi gözüme kestirdim. şu an E75 var klavyeli telefonlar ilk tercihim (: birde ekranını okşadığımız telefonlardan haz etmiyorum o yüzden E75 imden çok memnunum (: hani 72 ekran televizyon edası olmasa belki bi ihtimal galaxy tab önerirdim ama ekranı görünce oha dedim (:

hani şuna da bir göz at http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-ericsson-xperia-x10-/ProductDetails.aspx?productId=telceperickq10&categoryId=371946&intcamp=GununTeklifi
erezgonculer
Üye
XPeria biraz pahalı ve androidli telefon tercih ediyorum senin söylediğin telefonlar Symbian'lı ama yine de teşekkürler. :)
Nyse
Üye
HTC derim başkada birşey demem.

Nokia 5800 XM aldım bende, ama bir daha sitsen Nokia telefon almam. Bedava verse kullanmam hiç kimseyede tavsiye etmem.
O kadar rezalet bir müşteri hizmetleri ve servis olamaz. Kesinlikle Nokia'dan uzak durun.

Xperia'da çok şık telefon, rüyalarıma girmiş telefon. Ama o kadar para vericeğine HTC'den çok daha sağlam telefon alabilirsin.
Xperia'nın sanırım AMOLED ekranını yetiştirememişlerdi, yoksa çok güzel telefon
erezgonculer
Üye
Müşteri hizmetlerine gelene kadar Symbian var... HTC Wildfire S ya da Huawei IDEOS X5 düşünüyorum.
dodgerdodger
Üye
Ucuz fiyatlı olarak Turkcell T10 olabilir belki.

Android imkanları güzel diyor millet.

HTC modelleri fena değil.

Symbian öldü gibi birşey artık.

Geçenlerde arkadaşımın HTC telefonunu inceledim. Windows Mobile 7 vardı. Şık duruyordu. Gördüğüm kadarıyla WM7'de fena değil. Beğendim gayet.
erezgonculer
Üye
Andoridi'i tek geçerim. Abimde HTC Desire var, tam bir şaheser ya... Ben de istiyorum ama çok pahalı. :(
gduman94gduman94
Üye
Sony ericsson' a bulaşmayın Türkiye'de distribütörü yok, yeterli sayıda servis yok, sony e'yi kötülemek istemiyorum ben 1,5 sene kullandım çok memnun kaldım, ama tamirleri düzgün yapamıyorlar.
erezgonculer
Üye
XPXeria Arc'ı seçmemek için bir neden daha. :)
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Eh 5 sene Sony Ericsson K750i kullandıktan sonra sonunda telefonu değiştim ve yine Sony Ericsson olan Xperia Arc'ı aldım. Düzgün kullanıyorsan, telefonu sağa sola atmıyorsan Sony Ericssonlar bayağı gidiyor ve verdiğin paraya değiyor. 5 sene zarfında telefon bir kere bile bozulmadı, kendi kendine kapanmadı bile. Bilmem kaç kere yere düşürdüm, bana mısın demedi. 5 yıl sonunda yeni akıma katılayım dedim, evvelsi gün çaktım Arc'ı. Verdiğin paraya tamamen değiyor Sony Ericsson. Ömürlük telefonlardan.

Ama o kadar çıkamıyorsan/çıkmak istemiyorsan HTC'leri dene. Onlar da iyi oluyor.
erezgonculer
Üye
HTC'ye daha yakındım başta ama Huawei IDEOS X5'i gördükten sonra soğudum. Özellikleri HTC Desire'a çok yakın ancak kendisi tam bir fiyat/performans kralı... Telefon Türkiye'de yalnızca 569 TL gibi bir fiyatla satılıyor. :)
discussioncontroller