Telefon Önerisi
JerryJerry
Üye
Mi 5 veya Mi 5s'i öneririm. Mi 5 komple cam olduğu için fazla kaygan ve kırılgan yalnız, telefona gözünüz gibi bakmıyorsanız 5s alın. Onun arkası metal.

Ek; Mi 5'in seramik kasalı olan versiyonu da var ancak Türkiye'ye resmi olarak getirilmiyordu.
DharkanDharkan
Üye
Delta garantisi riskine girecek kadar ucuzsa alın tabii. Ben genel paralel ithalatın garantisine işim düşeceğine TR garantili alırım diyorum.

Hepsiburada'da 2400 liraya Samsung garantili S7 var mesela.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
mi5 prime aldım. ufak tefek farklılıklar var mi5'e göre ve 32 yerine 64 gb hafıza. 1130 lira.

aven'e de teşekkürümü edeyim : D

Beğenenler: Aven

__skytalker____skytalker__
Üye
Sony Xperia XA1 nasıldır? Ultra'sına hiç bulaşmıyorum büyük sevmediğimden.

Sony dışında birşey düşünmüyorum memnun olduğumdan, bu da baya uygun bir fiyata sahip, özellikelri de iyi göründü ama bir bilen varsa soram fikrini alam yinede dedim. Dİğer modeller benim için gereksiz iyi gibi geldi. 4K ile, çok yüksek işlemci ile, süper iyi kamera ile pek işim yok.
dodgerdodger
Üye
Sony son 2 yıldır dalga geçer gibi telefon üretiyor. Z3 sonrası adamlarin aklı karıştı.

Beğenenler: Dharkan

DharkanDharkan
Üye
Telefon departmanını niye açık tutuyorlar anlamıyorum. Sadece telefon satsa hadi neyse diyeceğim de koskoca Sony. Boşuna uğraşıyor.
__skytalker____skytalker__
Üye
Çok mu kötü yani? Z3 bulursam onu mu alayım?
dodgerdodger
Üye
Z3 alma da Sony Z3 sonrası telefonları güzel değil.

Fiyatlar çok pahalı, saçma salak specler vs. Ne yapmaya çalıştıkları belli değil. HTC de öyle.
darkredangeldarkredangel
Üye
Orta seviye telefon üretmeyi bıracaklarmış zaten. Jeton anca düştü herhalde adamlarda.
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
XZ Premium bayağı iyi şu anda, hem fiyatıyla hem özellikleriyle.

Zamanında Z5 de gayet iyiydi açıkçası. X serisiyle biraz saçmaladılar ama fiyatları hiç çok pahalı olmadı telefonların.

Beğenenler: isotic

discussioncontroller