Telefon Önerisi
ElladanElladan
Üye
Ben geçenlerde Vatan Bilgisayar'dan Samsung Galaxy mini aldım. Android 2.2 vardı üzerinde, fiyatı da 449 lira idi. Flaşlı kamerasının olmamasını ve 800mHz işlemciyi dert etmezsen oldukça güzel bir telefon. Telefonu Media Markt'ta görüp kurcalamıştım orada beğenmiştim. Eğer varsa yakınlarda Media Markt telefonu orada dene önce.
kurtkapankurtkapan
Üye

Ben geçenlerde Vatan Bilgisayar'dan Samsung Galaxy mini aldım. Android 2.2 vardı üzerinde, fiyatı da 449 lira idi. Flaşlı kamerasının olmamasını ve 800mHz işlemciyi dert etmezsen oldukça güzel bir telefon. Telefonu Media Markt'ta görüp kurcalamıştım orada beğenmiştim. Eğer varsa yakınlarda Media Markt telefonu orada dene önce.

Of,çok iyiymiş ya.Yeni mi düştü fiyatı?Benim Corby Pro'yu aldığımda bunu görseydim bunu alırdım kesinlikle.
ElladanElladan
Üye
http://www.vatanbilgisayar.com/products.aspx?L2=CELCEP&qs=|732=6&sb=20&sk=0

üste: İki üç hafta oldu ya. Hâlâ geçerli olmalı.
kurtkapankurtkapan
Üye
Aynı fiyata Corby Pro aldım 6 ay(sanırım) önce.pff
mcandan_ogzmcandan_ogz
Üye
Klavyeli hoşuna giderse Samsung i5510 vatanda 499 tl şuan.
erezgonculer
Üye
Galaxy Mini'yi denedim. 800 MHz'in pek yüksek olduğu söylenemez ama önemli olan stabillik. IPhone 4 600 MHz. :) Ancak Huawei 800 MHz'ye rağmen 1 GHz gibi çalışıyor. :)
XFire1994
Üye
Samsung Galaxy S 2 derim başka da bi şey demem. Yeteri kadar param olduğu an alacağım o telefonu.
Death KnightDeath Knight
Üye
HTC desire z fena değil diyorlar aslında. Söyleyeyim dedim.

ayrıca, bir ara darty de 899 ve world'e %20 puanla satılıyordu (bilmiyorum devam ediyor mu) ve 700 e falan denk geliyordu yanılmıyorsam, tabi baştan aşağı yalan da olabilir.
SnakeSnake
Üye

Samsung Galaxy S 2 derim başka da bi şey demem. Yeteri kadar param olduğu an alacağım o telefonu.

tv'ye takıp(??) bağlayıp fps atılabilecek başka telefon var mı piyasada? problem?

-----

bir de fikir vermesi açısından:

http://www.chip.com.tr/galeri/en-iyi-xxl-dokunmatik-ekranli-telefonlar_2213.html
erezgonculer
Üye
Teşekkürler hepinize :)
discussioncontroller