Telefon Önerisi
matrklorm
Üye
Samsung Galaxy S II aslında güzel bir telefon ama HTC'nin kasa yapısı vs. daha hoşuma gidiyor. Hazır Sensation da çıkmış ve 2. el elemanlarında daha da ucuz. Alsam mı ne yapsam? Var mı önerisi olan?
Darch
Üye
SE Xperia serisine yönebilirsiniz. Hem çok kaliteli telefonlar hemde oldukça ucuzlar. Özellikle artık sadece Sony oldukları için SE markalı modelleri çok ucuza gidiyorlar.
dodgerdodger
Üye
Xperia kesin olarak Android ICS'ye (4.0) yükseltilebilecek. Samsung tarafında bir haber yok şimdilik. Bunu da değerlendirmeye al.
dodgerdodger
Üye
Şahsen internet hızı çok önemli değil benim için. Pil ömrüde aşağı yukarı hepsinin aynı gibi. Kısa gidiyor yani. Biri 2, diğeri 3 gün falandır. Tip olarak da SE daha hoş. Keşke imkanın olsaydı da Arc S alabileydin. Süper olmuş o alet.
baypalbaypal
Üye
galaxy s2 şuan vatanda haftasonuna özel fiyat 1500 küsür TL kaçırmayın kim alacaksa.
S2 en birinci tercih olmalı. eğer para yetmiyorsa Samsung wonder derim. s2 nin kırpılmış hali gibi düşünebilirsiniz.
acdervisacdervis
Mod
Oha telefona o parayı veren mi var? =o
dodgerdodger
Üye
Güzel telefon ama veremem ben de :D Kıbrıs'ta 800'e sıfır Xperia Arc S var ama para yok :(
__skytalker____skytalker__
Üye
Memnunsan haber et ben de düşünüyorum xperia.
EnewwssEnewwss
Üye
Neo V fiyatına karşı verdikleri çok fazla olan bir cihaz.
rebelboyrebelboy
Üye
Samsung Ace kullanıyorum çok da memnunum tavsiye ederim.
discussioncontroller