Telefon Önerisi
GRIDracedriver16
Üye
Arkadaşlar bana 480 i geçmeyecek veya 500 ü de olabilir.. Telefon lazım.. Dokunmatik olacak.. Şuan ki tercihim Galaxy Mini fakat bu tür kullanışlı telefonlar piyasada cok yaygınlaştı.. Bu nedenle hangisini seçsem bilemedim.. Size aşağıda alternatifler sunacağım ama cidden kullanışlılığı ve multimedia/eğlence bakımından ve uygulama bakımından iyi bir telefon istiyorum.. Amacım mesaj atmak veya birilerini aramak değil.. Amacım eğlence işte bu nedenle uygun olan birisini bana söyleyebilirsiniz.. Bu arada tecrübelerinizden de bahsedebilirsiniz... Alternatifler :

1. Galaxy Mini
2. Samsung Monte
3. Corby II ( Mini ile aynı gibi sanki! )
4. Nokia veya LG olarak sizde söyleyebilirsiniz.. Bilemiyorum artık yorumlar size kalmış.. Şimdiden teşekkürler...
kurtkapankurtkapan
Üye
Corby 2'de mi varmış?
Android yok bişey yok. Alma onu sakın. Bu devirden sonra öyle telefon alınmaz.
dodgerdodger
Üye
Android yada iOS olmayan telefonları almayın. Android yada iOS'a ihtiyacınız yoksa Nokia'nın 100-200 TL'lik modelleri yeterlidir.
purusodiumpurusodium
Üye
indirimde lg optimus 503 yakalamaya çalış.
edit:imla
dodgerdodger
Üye
Burası daha güncel sanırım? :P

1000 TL'ye Xperia Arc S alsam mı ya? Acayip içim gidiyor telefona. Xperia Neo V'de kapsama alanımda ama tuşların olduğu kısım hoşuma gitmedi :/
Harrab
Üye
Yakın bir arkadaşımda Xperia Arc var. Ben de kullandım, denedim. Gerçekten de çok hoş. Ama sanki bana çok büyükmüş gibi geldi ebat olarak. Evet, smartphone kullanmıyorum henüz. Ben ise kendime Neo V almayı düşünüyorum. Onu da geçen hafta gittim denedim, şöyle bi kurcaladım. Arc'lara göre daha insan boyutlarında sanki. Boyut dışında aradaki tek far ise kamera çözünürlüğü Arc'ın 8 MP iken Neo V'nin 5 MP. Ki boyut konusunda sen de benim gibi düşünüyorsan, Neo V yerine Neo var 8 MP kameralı.

Bu arada şimdi gördüm yazdığını (!), Arc S 1000 TL mi? 1500 civarı diye biliyorum ben. Arc 1300 TL, Neo 1000 TL, Neo V 800 TL. Geçen hafta bakmıştım ben.
kurtkapankurtkapan
Üye
Adam Kıbrıslı...
Harrab
Üye
Hmm, o zaman ilk paragrafa bakmalısın sadece :P
__skytalker____skytalker__
Üye
Xperia s ya da Xperia Arc almayı düşünüyorum siz hangisini tavsiye edersiniz?
EnewwssEnewwss
Üye
Arc S çok büyük. Neo V kullanıyorum 2.5 aydır. Çok menun kaldım gerçekten çok güzel alet. Boyutu olsun işlem gücü olsun herşeyi cuk oturuyor. Fiyatı da abartı değil.
discussioncontroller