Öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler
MosquéteroMosquétero
Üye
geldiler kaçın
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Autobahn - otoban

AKLIM = PATLADI
JejunumJejunum
Üye

Autobahn - otoban

AKLIM = PATLADI

A L P H A
QuendarthQuendarth
Mod
Herkesin bunlar çok barizmiş gibi davranması epey komik. Measure - mezura İngilizce bilenlerin %95'inin aklına gelmeyecek bir şey mesela.
DharkanDharkan
Üye
Edgelord united'ın yazdıklarında mantık aramayın
SamsonSamson
Üye
Quendarth dedi:

Herkesin bunlar çok barizmiş gibi davranması epey komik. Measure - mezura İngilizce bilenlerin %95'inin aklına gelmeyecek bir şey mesela.

%90'ı bariz. Geri kalan %10'u içinse farkedilmemiş olunabilir, bi yerde görünce haa bu böyleymiş denilebilir ama yine de şaşırmanın bi anlamı yok. Her dilde bu tarz kelimeler mevcut hem de tonla var, vooahooowwww aydınlandım diye şaşıran insanların şaşırma eşiği çok düşüktür. Günlük hayatta dışarıda şu şekilde dolaştığınızı farz ediyorum bu mesajları görünce...

HOXHOX
Üye
öyleyse hayatınızın dönüm noktası olacak gerçeği paylaşıyorum;

ヘビーメタル (hebiimetaru, japonca heavy metal)
ベビーメタル (bebiimetaru, japonca babymetal)

sırf tatlılık olsun diye baby koymuşlar sanıyordunuz di mi. hell no darling. o ifade heavy metal'a bir homaj. evet şimdi kendinizi yerlere atabilirsiniz.
Orderabi
Üye
Quendarth dedi:

bir kaç dilde kelime haznem salihmasturbasyon kadar olsaydı ben de %95 kimsenin aklına gelmez diye düşünürdüm herhalde zaart.

kendinizi suçlayın bileni değil. lisede falan mezura lan bu hehehe yapıp geçmiştik, siz 27 yaşında adamlar şaşırıyorsunuz şunlara. tuhaf olan sizinki ama inandıramayacağız tabii ki. zaten bu forumda herkes normal biz köşeliyiz aaar.

Beğenenler: Jejunum, Samson, creiGn

JejunumJejunum
Üye
Temizlik olmuş burada.
QuendarthQuendarth
Mod
İngilizce kelime hazinem epey iyi açıkçası, ama bahsettiğin konunun kelime hazinesi ile alakası yok. Measure - mezura ilişkisinin insanların aklına gelmemesi measure kelimesinin anlamını bilmemelerinden kaynaklanmıyor.
discussioncontroller