Öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler
salih32salih32
Üye
emir salsana beni artık birader kaç yaşına gelmişsin hala neler peşindesin
MosquéteroMosquétero
Üye
Quendarth dedi:

İngilizce kelime hazinem epey iyi açıkçası, ama bahsettiğin konunun kelime hazinesi ile alakası yok. Measure - mezura ilişkisinin insanların aklına gelmemesi measure kelimesinin anlamını bilmemelerinden kaynaklanmıyor.

muhtemelen öyle bir şey de yaşanmadı zaten. boş yapıyorlar işte salın yaw.
JejunumJejunum
Üye
Ben de yazayım da cool gözükeyim: salın abi yawwwwww
Orderabi
Üye
neler peşindeyim acaba merak ettiğim ilk husus bu.

ikinci husus da

Quendarth dedi:

İngilizce kelime hazinem epey iyi açıkçası, ama bahsettiğin konunun kelime hazinesi ile alakası yok. Measure - mezura ilişkisinin insanların aklına gelmemesi measure kelimesinin anlamını bilmemelerinden kaynaklanmıyor.

neyden kaynaklandığı.

demek ki türkçe kelime haznen kötü ya da beyin ikisi arasında köprü kuramıyor birader. şuna köşe demek için başka bir sebep göremiyorum doğrusu.
SamsonSamson
Üye
Order, ingilizcede emir vermek ya da direkt emir demek. Orderabinin gerçek hayattaki adı da Emir.

Orderabi = Emir abi (ağabey)

Kafatasımın içinde nükleer bomba patladı :O
salih32salih32
Üye
hep bir hır gür çıkarma peşindesin çıldırıyorsun bana laf atacaksın diye ama benden sana ekmek çıkmaz kusura bakma
Orderabi
Üye
salih32 dedi:

hep bir hır gür çıkarma peşindesin çıldırıyorsun bana laf atacaksın diye ama benden sana ekmek çıkmaz kusura bakma

özel kartanem değilsin hocam dolanıyoruz işte forumda

Beğenenler: Jejunum

ReyJeyReyJey
Üye
samsonabi sende daha special seyler yok mu 14 senedir dil okuyorsun
creiGncreiGn
Üye
Samson dedi:

Order, ingilizcede emir vermek ya da direkt emir demek. Orderabinin gerçek hayattaki adı da Emir.

Orderabi = Emir abi (ağabey)

Kafatasımın içinde nükleer bomba patladı :O

Karsim "direkt" sozcugunu dogru kullandigini gordugum ilk insansin dogrusu. Gozlerim yasardi, tesekkur ediyorum.

Beğenenler: Samson

SamsonSamson
Üye
ReyJey dedi:

samsonabi sende daha special seyler yok mu 14 senedir dil okuyorsun

Yok.
discussioncontroller