başlık bilemedim
Laçin
Üye
Allah acil şifalar versin. Geçmiş olsun, tez zamanda sağlığına kavuşursun İnşallah.
creiGncreiGn
Üye

Küçükken, boyum ancak o langırt masalarınınki kadarken, aralarından geçerken o masaların, birileri de oynuyormuş, sopayı bir ileri ittirdi, yanağımı delip ağzıma girmişti.

Ha küçükken =D.

Fenaymış yalnız bu da :F
Jedi Panelvan
Üye

Küçükken, boyum ancak o langırt masalarınınki kadarken, aralarından geçerken o masaların, birileri de oynuyormuş, sopayı bir ileri ittirdi, yanağımı delip ağzıma girmişti.

Ha küçükken =D.

Büyükken olsaydı fanteziye girerdi olay =P

@Oneinchman, öncelikle geçmiş olsun ama şükret ki oturabilirdin de demire. Öff bu daha fenaymış boşver..
RelentlessRelentless
Üye

Ha küçükken =D.

Oha, hayatımda duyduğum en creepy kaza lan bu.
Yanağımı deldi dedin, ben gittim burada.
nester
Üye

Ha küçükken =D.

Oha, hayatımda duyduğum en creepy kaza lan bu.
Yanağımı deldi dedin, ben gittim burada.

Eeee. paladin olmak kolay mı?

@Oneinchman

Geçmiş olsun kardeşim
TrajengyaTrajengya
Üye
Geçmiş olsun. Ben de küçükken havuz kaydırağından kayarken anladığım kadarıyla dengemi kaybetmiş ve başımı zemine çarpmışım.Ayrıca ilk doğduğum da da fıtık ameliyatı olmuştum.Geçmiş olsun,çok çok ucuz atlatmışsın.Belki bacağın tamamen oraya girebilirdi? Ya da,şey girerdi,neyse geçmiş olsun...
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Bir dahaki sefere bacağa girmeye bilir. Bu yüzden düşüp ölen yüzlerce ceset gördüm. ._. Düşmemeye çalışın da acil servisler biraz rahatlık görsün.
SnakeSnake
Üye
@OneInchMan

geçmiş olsun. inşallah kısa sürede sağlığına kavuşursun.
nester
Üye
abi konu amacından saptı adam burayı günlük gibi kullanacaktı :).Neyse konu sapmışken bende başımdan geçen bir anımı anlatayım. 2-3 yaşımdayken(O zamanları hatırlamıyorum tabii ki) Havale geçirmişim, ateşim aşırı yükselmiş. Doktor ölüm ihtimali var ama yaşasa bile hiçbir hasar almadan(Kör olmak zeka geriliği gibi) yaşaması mucizeler kalmış demiş ve sonuç olarak yaşamışım :)
kayaalper
Üye
Eheh.Bana da araba çarpmıştı da, çantam sayesinde ağır yara almaktan kurtulmuştum.

Olay şöyle, ben bisikletle ilerliyorum.Gittiğim yerde viraj var, ben virajı dönerken bir kadın sürücü viraja hızla giriyor arabanın arka tarafıyla bisikletime çarpıyor, bu esnada ben 3 metre havaya fırlıyorum ve arabanın kaportasına düşüyorum(Şansa bak) bu esnada araba hareket etmeye devam ediyor.Kadın sola kırıyor ve ben yere düşüyorum.Neredeyse hiç yara almadan kurtuluyorum.Tabii iç kanama ihtimaline karşı hastaneye kaldırıyorlar.6 saat kadar serum alıyorum.Sonra eve dönüyorum.Bir de araba çarptığımda ölüceğimi düşünüp kendim için hiç üzülmemiştim.
discussioncontroller