Starcraft Yayınları
axxion
Üye
Blight
Üye
Maçlar güzel oluyor, yayın için ve oynayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tek dileğim, bir 720p kalitesi olabilse. Youtube'da alıştıkça, çok kötü geliyor haliyle. Var mıdır böyle bir imkan?
axxion
Üye
ttnet fiber internet hizmeti dahil bütün hizmetlerinde anca 800 kbps upload veriyor(1 Mbps deniyor ama değil). bende şuan anca bu kaliteyle yayın yapabiliyorum(512 kbps, 800x600). ilerde farklı arkadaşlar yayın yapmaya başlıyacak ve kaliteli olacak. tüm yayın eksiklerini kapatıp turnuvalarda ve diğer yayınlarda güzel bir kalite yakalamayı planlıyoruz. takip ettiğin ve katıldığın için çok teşekkür ediyorum. ilerde aklımda farklı liglerin günlerini yapmak var. master arkadaşlar yayını sunacak ve diğer ligdeki arkadaşlar oynayacak. yayın daha çok bilgi, hata tespiti ve oyuncular geliştirmeye yönelik olacak bakalım :D .
Mr_AceMr_Ace
Üye
Güzel oldu güzel oldu. Ozellikle sexynin spine crawlerı (Moosea karsı) harikaydı:D
axxion
Üye
25 temmuzda yapılacak etkinlik
http://www.facebook.com/event.php?eid=151133354963759


ace sende güzel sundun maçları :cheer:
Blight
Üye

Güzel oldu güzel oldu. Ozellikle sexynin spine crawlerı (Moosea karsı) harikaydı:DO spine crawlerı 4 drone, 1 queen alırdı hatta "When cheese fails" olabilirdi bence. Ragequite gerek yoktu. :D
MaraudeRMaraudeR
Üye
axxion
Üye
Bu geceki yayının kayıtları
http://www.own3d.tv/axxion

Belki master, diamond, platinum liglerindeki arkadaşlarla koth yayını yapabiliriz.
axxion
Üye
Mr_AceMr_Ace
Üye
Kacırdım. İsteydim :S 15 dakka once geri geldim ısten. hrr. Cumartesi aksamına kadar uzak kalacagım malesef.
HRRRRRR!!!!!!!!!!!
discussioncontroller