Zaman Aşımı
Vandrad
Üye
Üşenmeden bir sayfa yazı yazdım. O yazımı yazarken zaman aşımına uğramış. Yollayamadım. Yazıya da tekrar ulaşamadım, kayboldu Bu ne ya? Bu kadar saçma bir uygulama olabilir mi? Amacı, getirisi nedir bu uygulamanın?
creiGncreiGn
Üye

Nasıl bir forumdur bu ya? Bir sayfa yazı yazdım, oturumum aşıma uğramış. Lan yarım saattir yazıyorum, tabi aşıma uğrayacak. Hay ben böyle işin.....

Abi şu text recovery eklentilerinden kursanıza. Firefox'da ve Opera'da bizzat kullandığım iki tane eklenti var, Chrome'da da vardır kesin. Firefox için "Lazarus", Opera için "Persistent Text". Vallahi şu mesajları her gördüğümde söylüyorum millete, kimse de sallayıp denemiyor. Deneyin olm, çok işe yarıyor =D.
RelentlessRelentless
Üye
Bana da oluyor bu, basitçe geri tuşuna basıyorum, ekleye tıklıyorum yine gönderiyor bu sefer :D Opera FTW.
Vandrad
Üye

Sık sık Ctrl-A + Ctrl-C FTW!

Ehuehueuhe, anahatlarıyla da olsa editledim üstteki mesajımı :)

Lazarus'u kurdum an itibariyle, sağ ol creiGn.

Bence de bırakır artık Aziz Yıldırım.

Ehuehueuheuhe :)
creiGncreiGn
Üye
Eheh
RelentlessRelentless
Üye
Heuhuehu
CoraxCorax
Üye
meh
PiranhaPiranha
Üye
valla öyle arkadaşım şu forumda en dert yandığım şeydi zaman aşımı saçmalığı. Hepte yazdım bunu iptal edin dedim hiç takan olmadı. İşin garibi forum yenilenmeden önceki eski forumdayken hiç böyle sorun olmazdı. İstediğim süre boyunca mesajımı yazar düzeltir ekleme yapar düşünür öyle gönder derdim zaman aşımı derdi olmazdı. Ne ki bu mesajımı ister beş dakikada ister otuz dakika veya 1 saatde de yazarım, forum neden süre koyuyorki. Tarayıcıdan sayfayı kapatırsın mesela tekrar siteyi açtığında isim-şifre sorsun forumun eski halinde böyleydi güvenliydi. Ben zaten her zaman çıkış diyerek forumdan ayrılırım sayfayı kapatırım.. Birde hiç öyle browser eklenti üzerinden bilmem ne ayar yapın bişeyler söylemeyin bunu düzeltecek olan forumun kendisi...
discussioncontroller