FRP Bölümü Genel Sohbet
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Forumda FRP bölümünü canlandırmak adına, Adramelech ve hadicanımordan ile böyle bir başlık açmayı uygun gördük. Bu başlık altında sağda solda oynatacağımız/oynattığımız oyunlar, oynatılmasını istediğimiz oyunları falan fıstık tartışabiliriz.

Mesela ben msn üzerinden İtalyan mafyası temalı oyunlar oynatırım. Adramelech genelde World of Darkness takılır.

Giriş pek olmadı ama bu saatte de pek olmasını beklemiyordum zaten. Neyse siz olayı kaptınız. Hadi yardırın.
hadicanımoradan
Üye
Takkip.
AdramelechAdramelech
Üye
Ben akfit olarak Mumble üzerinden Mortal, Vampire ve Geist oyunları oynatıyorum. Yazılı olarak oynatmaktan iyi oluyor. Oyungezer olarak bedava bir server falan alsak aslında güzel olur Mumble için oyunları oradan oynarız.
hadicanımoradan
Üye

Ben akfit olarak Mumble üzerinden Mortal, Vampire ve Geist oyunları oynatıyorum. Yazılı olarak oynatmaktan iyi oluyor. Oyungezer olarak bedava bir server falan alsak aslında güzel olur Mumble için oyunları oradan oynarız.

Spoiler:
image

Canım sıkıldı o yüzden yaptım.

Bu arada mesaj attım konu sabitlendi Vayss...
CoraxCorax
Üye

NİYE HABER VERMİYORSUN LAN
AdramelechAdramelech
Üye
Olm haftada 2 kere falan oynatıyorum zaten, yeter o bana. Daha fazlası aşırı yüklenme yapıyor.
World of Warcraft
Üye
Takip. Banada haber verin frp oynatıldığı zaman.
AdramelechAdramelech
Üye
Corax cthulhunu oynat artık be allahsız.
Succubus
Üye
planescape dm i var mi aranizda. milyarda bir cikiyormus diyolla.
super clueless olurum.
stabilostabilo
Üye
Corax Planescape hastasıydı lan, belki bi güzellik yapar. =)
CoraxCorax
Üye

Corax Planescape hastasıydı lan, belki bi güzellik yapar. =)

allahıma aklımda vardı bi planescape senaryosu hazırlamak
discussioncontroller