FRP Bölümü Genel Sohbet
CaturdayCaturday
Üye
Ben oynayabilirim çok özeniyorum yaw ama daha önce bi gunla oynamıştık,onuda delirtmiştim.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Yaz beni de
AdramelechAdramelech
Üye
Quendarth
Aven
Caturday (delirtebilir)
Type_Tridoron

7'ye kadar yolumuz var çekinmeyin çok oyuncu oldu diye dsfh.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
caturdayla oynamayın pişman olursunuz
AdramelechAdramelech
Üye

caturdayla oynamayın pişman olursunuz

why tho
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Spoiler:

ultrauzaylordu: DUYDUMKİİİ UNUTMUŞSUUUUN
ultrauzaylordu: ININININIINNI
ultrauzaylordu: NINININNI
ultrauzaylordu: MOSKOTRELLOOEEEE
ultrauzaylordu: OOEOEEEE
ultrauzaylordu: OEOEOOEOEOEOEOEOEO

günlük hayatı şöyle olan bi adamdan bahsediyoruz
AdramelechAdramelech
Üye
https://discord.gg/K4B36xK

Madem öyle, buradan sağlayalım iletişimi şimdilik gün/saat belirlemek için falan.

Bu oyuna katılmayacaklar da girsin servera, lazım olur gelecekte organize olmak için falan belki. bilemedim.
AdramelechAdramelech
Üye
Hikaye
İmparator yenildi. Demon Lord yıkıp geçti tüm şehirleri, imparatorluktan geriye kalan şey eski halinin bir gölgesi. Sınırda bir kasaba var, Sacred. İnsanlar hala burada yaşamaya, günlerine devam etmeye çalışıyorlar. Ancak buraya Demon Lord'un yağmaladığı bölgelerden gelenler de var, mutsuzlar, elleri kanlı. Bir şeyler yapmak istiyorlar, bir yol bulmak istiyorlar Demon Lord'u durdurmak için.

Oyuncular
Oyuncular her session için ayrıca düşünülecek. Sacred'da bir şeyler yapmak isteyen bir çok insan var, bu insanlar farklı zamanlarda farklı görevlere gidebilir farklı şeyler yapabilirler. Oyuncu sayısını genelde 3 veya 4 olarak tutacağım, ancak totalde oyuncu sayımız bunun çok üstünde olabilir.

Şu anda gördüğüm kadarıyla Quendarth, Aven, BDR, Caturday (delirtebilir), Type_Tridoron ve Canina var.

Kasaba
Kasaba küçük bir yer, çok gelişmiş değil. Nehrin doğusuyla batısını birleştiren bir köprüye sahip. Kahramanlarımız kendi guild binalarını kurduktan sonra şehre yatırım yapabilir ve istekleri doğrultusunda onlara yardımcı olacak yatırımlarda bulunabilirler.

Oyun
Shadow of the Demon Lord isimli, old school revival modunda olup üstüne dark souls teması katmış sistemle oynanacak. Oldukça hafif bir sistem. Oyunun ilk bir kaç kısmı dungeon delve olarak geçecek, ileri sessionlarda neler olacağını oyunun gidişatı belirleyecektir, açıkçası ilk 2-3 sessiondan sonrasını düşünmedim bile, gidişata bağlı.

Ne zaman oynuyoruz?
Bu akşam full discorddayım. 21 civarı diye de saat vereyim, ilk oyunun tarihini belirleyelim.
drouzzindrouzzin
Üye
Çok çok çok çok çok çok sessiz olursak dinlemeye gelebilir miyiz? (mikrofonu falan kapatırım, o derece sessiz)
AvenAven
Üye
Gel tabii niye gelemeyesin.
discussioncontroller