FRP Bölümü Genel Sohbet
SamsonSamson
Üye
Yok mu kurtadam oynatacak bir babayiğit?

Beğenenler: ReyJey

AdramelechAdramelech
Üye
ReyJey dedi:

olsun güzeldi yine 12 kişi fln olsak

kurtadamı bir haftada yaza yaza oynamaktansa herhangi sesli konuşma şeysi üzerinden yirmi dakikada oynamak daha iyi benim için, o kadar uğraş yaz oku pffft kim uğraşacak.

Beğenenler: Samson

ReyJeyReyJey
Üye
hajum yazmak daha zevkli yaw edebiyat falan kasıyoruz kendi çapimizda
SamsonSamson
Üye

ReyJey dedi:

olsun güzeldi yine 12 kişi fln olsak

kurtadamı bir haftada yaza yaza oynamaktansa herhangi sesli konuşma şeysi üzerinden yirmi dakikada oynamak daha iyi benim için, o kadar uğraş yaz oku pffft kim uğraşacak.

Oynat madem.
AdramelechAdramelech
Üye
Oynatmak demedim, oynarım da o tip bi organizasyona girecek kafa yok şu anda bende. Dark Sun oyunu yeteri kadar uğraş olacak zaten. Birisi TTS veya R20 üzerinden oyun oynatmaya kalkarsa gelirim ama.
SamsonSamson
Üye

Oynatmak demedim, oynarım da o tip bi organizasyona girecek kafa yok şu anda bende. Dark Sun oyunu yeteri kadar uğraş olacak zaten. Birisi TTS veya R20 üzerinden oyun oynatmaya kalkarsa gelirim ama.

TTS'de workshop linki varsa atsana Kurtadam için.

Secret Hitler çok methediyorlar fakat nasıl oynanılıyor bilgim 0.
ReyJeyReyJey
Üye
kemabi sen oynatsana isin gücün yok nasilsa
SamsonSamson
Üye
ReyJey dedi:

kemabi sen oynatsana isin gücün yok nasilsa

Ben oynatmasını bilmiyorum hajum.
AdramelechAdramelech
Üye
Samson dedi:

TTS'de workshop linki varsa atsana Kurtadam için.

Secret Hitler çok methediyorlar fakat nasıl oynanılıyor bilgim 0.

Oynanacaksa ben yönetirim ya o iş kolay ama organizasyona karışmam. Adam bul oynarız yani.

Secret Hitler ve Werewolf versiyonu çok şey var TTS'de ama mesela 4 saniyelik aramayla şunu da buldum:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=609740149&searchtext=werewolf
Amenquiver
Mod
Oo oyun mu var
discussioncontroller