Genel Tartışma (aka. yeni oyun açın başlığı)
Galadriel
Üye
Geçenlerde 3 - 5 arkadaşla 'Şöyle forumda eski usul bir kurtadam yapsak da oynasak.' tarzı konuşmalar yaptık. Dışarı çıkmanın güç olduğu yaz aylarında güzel gider diye düşündük. Lakin aramızda bir yönetici çıkarmak konusunda pek anlaşamadığımızı söyleyebilirim. Genelde arkadaşlar ya oyun oynamak niyetindeler ya da yönettikleri oyunların ya ilgisizlikten oyunun başlamadan bittiği ya da o kadar uğraştığı oyunların yarıda kesildiği konusunda rahatsızlıklarını dile getirdiler.

Ben de önce burada bu işi isteyen bir arkadaşımız var mı ona bakalım hem de kurtadamcılar için bir yoklama yapalım istedim. Siz ne dersiniz?

Kurtadam oyunları hakkında tüm tartışmaları buradan devam ettirelim. Oyun olmadığında etrafta, veya olsa bile oyun isteklerimizi vesaire buradan söyleyelim. Galadriel'e bir şey söylemeden değiştirdim başlığı umarım taş atmaz kafama. D:

~Adramelech
XFire1994
Üye
Yeterli sayıda oyuncu bulunursa oynatırım ve başka oynatmak isteyecek gönüllü çıkmazsa oynatırım ben.
SnakeSnake
Üye
forum oyunu olsun da her türlü oynarım. (:
Galadriel
Üye
XFire kabul ettiğine göre bence konuyu açsın, otobüsün dolmasını bekleyelim biz de. Oyun dolduğu zaman başlarız.
XFire1994
Üye
AdramelechAdramelech
Üye
Başlığı düzenledim sabitledim. Genel kurtadam başlığı olsun bu. Bence çok süper oldu çok da güzel oldu.
bayonetverss
Üye
Hiç bilmiyorum bu mesaj şeklinde oyunu ama hadi bakalım deneyerek öğrenecez. açıklayabilecek biri ?
Hayatımda hiç frp oynamadım örnekli olarak anlatırsak çok mutlu olurum. hikaye dönüyo baya, fallout olanı okudum da :D
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Aynen. Ben de böyle bir oyunu daha önce hiç oynamadım ama merak ediyorum baya.
erdmkrdnz
Üye

Aynen. Ben de böyle bir oyunu daha önce hiç oynamadım ama merak ediyorum baya.

+1
Fighter
Üye
Bence katılın, çekinmeyin. Şimdi 10 kişiyle başladık mesela, 3. turun sonunda oyun bitecek gibi. 20 civarı olursak birkaç kişi kötü oynasa bile oyun çok daha zevkli olur (onlar için de).
bayonetverss
Üye
üste:katılacam da, oyunun kuralını bilmediğimden party crusher olmak istemiyorum :D

ABİ ÖĞRETSİN BİRİ :D hikayeyi biz mi yazıyoruz yoksa anladığım kadarıyla sadece öldürme, linç, ve rolleri mi yapıyoruz ?
discussioncontroller