Genel Tartışma (aka. yeni oyun açın başlığı)
Jon IrenicusJon Irenicus
Üye
Ahaha kendimi yem gibi hissettim :D Tecrübeli diyorsun ama oynanan kurtadamlara biraz baktım, oyun bayağı değişmiş ve hiç tanıyamadım.
bodo
Üye
Eski usül oynanırsa ben de meylederim herhalde.
AdramelechAdramelech
Üye
Alınıyorum böyle diyince.

Neyse ya zaten oynatma isteği bile kalmadı son iki oyundan sonra.
SiriusABSiriusAB
Üye

Ya legendforeverlı bi oyun olsun aktifliğin dibine vururuz :)

Oynayalım abi.Bak sırf aktiflik olsun diye dolu adamı suçlucam

ama şöyle tur sonu 12de biten bi oyun olsun.Akşam gliyoz çoğumuz evimize yurdumuza :)

Yine bana vurdun şunu. :) O oyun ilk oyunumdu ve hepinizden şüphelendim. Ne yapayım yani doğrusunu yaptım ama oyun birazcık battı. :dry: Aktiflik dersen hafta içi her gün 4'ten sonra buradayım. Hâlâ benle oynayacak hevesin varsa oynarız.B)
Lonly_Wolf
Üye
Yok yok laf çarpmadım.Latifeydi o :) sen de oyna tabi oynadıkça alışıyor insan.Hem hiç yazılmamasını da gördük daha sıkıcıydı :)
XFire1994
Üye

Ya yeni oyunlarda farklı mekanikler deneniyor (ki ben çoğunu gayet güzel buldum hakkını yememek lazım), biraz daha hardcore kurtadam kitlesi falan lazım sanırım. Oyun değişti ama şu haliyle evet, herkes kendine fikri iyice oyuna işledi.

Halk başka türlü isterse klasik kurtadam oynanır nedir yani. Adra yönetmezse bayrağı ben alırım artık, Jon gelecek de oyun oynatmayacak mıyız ona? :D

İlk ben dedim ben oynatıcam, banane! :P
AdramelechAdramelech
Üye
SnakeSnake
Üye
@adra

2 mind vardı hani hatırladın mı? adam gibi bi oyun oynat artık. çok fena rp'm gelddfasdfasdsdgd
AdramelechAdramelech
Üye
Benim değildi o, Sonador'un sayılır ben sadece yardımcı olmuştum. : )
SamsonSamson
Üye
Sonador nerede hakkaten? 2 mind cidden çok şahbaz bir oyun gibi duruyordu, yazık oldu...
discussioncontroller