Kurtadam - Road To Riverfall - Kötüler Kazandı!
XFire1994
Üye
[center]Kurallar:[/center]
1) Katılan oyuncuların rolleri kurayla belirlenecek ve bu roller kopyala.org yolu ile iletilecektir. Hiç kimse bir diğerinin rolünden haberdar olmayacaktır.

2) Oyun günler(turlar) hâlinde ilerlemektedir. Özetle şöyle;

a) Turun bitiş zamanı olarak bir gün sonu belirlenir (Örneğin Çarşamba 22:30). Genellikle turlar, gerçek zamanda iki gün sürer.

b) Oyuncular bu başlıkta kimi linç etmeleri gerektiğini tartışırlarken, özel rolü olanlar oyun yöneticisine (bana) komutlarını gizlice (tercihen özel mesaj ile) iletirler.

c) Tüm oyuncular oyun başlığında linç oylarını atarlar(Örneğin Linç: xxxx şeklinde). Linç oyu tur başına sadece 1 kez, Vazgeç:xxxx şeklinde değiştirilebilir. Eğer linç oylarını atamayan oyuncular olursa oylamada çıkan sonuç ile birlikte oy vermeyenler de linç edilir. (Sessiz kalamama kuralı)

Önemli: Bu oyuna katılacak arkadaşlar mümkünse iki günde bir foruma bakma imkânı olan ve uzun yorumları sıkılmadan okuyabilecek kişiler olsun.

d) Gün sonuna gelindiğinde oylamada en fazla oyu almış olan oyuncu linç edilir ve oyundan elenir. Eğer oylar 2 ya da 3 kişi arasından paylaşılmışsa hepsi birden linç edilir. (Simultane linç kuralı)

e) Gün sonunda kurtadamların öldürmek için seçtiği oyuncu da açıklanacak ve bu oyuncu da elenecektir.

3) Oyunu dışarıya taşırmadan (Özel mesaj ve MSN, IRC vb programlar), her türlü yaratıcılığı kullanın. Amaç konunun devam etmesi ve genel olarak her oyuncunun oyuna bağlanabilmesi olsun. İster rol yaparak oynayın, ister oyunun gidişatı ile ilgili analizler yapın, ister komplolar kurun. Oyunu renklendirecek her şey kabuldur.

4) Oynamayan arkadaşlar ve oyundan çıkmış arkadaşlar başlığa mesajlarını renkli yazmak zorundadır. Bu mesajlarında oyunla ilgili analizler yapmak yasaktır. Ayrıyeten, oyundan çıkan oyuncuların oyun hakkında MSN aracılığıyla veyahut başka bir şekilde görüş belirtmeleri veya oyuna herhangi bir katkıda bulunmaları yasaktır.

[center]Roller[/center]

Kurtadam: Klasik kurtadam karakteri. Her tur öldürmek için birini seçerler.
Dedektif: Her tur istediği bir kişinin rolünü öğrenir.
AST Ajanı: Silahı ve 1 kurşunu vardır.
Sivil: Klasik sivil karakteri. Linç eder.

[center]Oyuncular[/center]
UtherLightbringer
Galadriel - Dedektif
Fighter
stabilo
Quendarth - Sivil
Audiodragon
amenquiver
bodo - Sivil
Snake - Sivil
nester - Sivil
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Ben oynamak istiyorum <3
Galadriel
Üye
E, oynayalım madem ^^
Fighter
Üye
Nereye imza atıyoruz?
stabilostabilo
Üye
Ben de mi oynasam ki? =/
QuendarthQuendarth
Mod
Ben oynarım.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
XFire1994
Üye
Cadı ve Hain rollerinin birleştirilmişi işte, zaten az sayıda olursak oyunda olmayabilir.
muhammet93muhammet93
Üye
Daha önce hiç oynamadım ama merak ediyorum aslında, amatörlük vs. çeker miyim?
Oyununuzu da bozmak istemem.
creiGncreiGn
Üye

Oynayalım da, medyum biraz dengesiz mi olmuş ne?

Çok imba bi karakter olmuş. Kurtadamları perişan eder işi bilen biri.
creiGncreiGn
Üye

Oynayalım da, medyum biraz dengesiz mi olmuş ne?

discussioncontroller