Kurtadam - Road To Riverfall - Kötüler Kazandı!
Amenquiver
Mod
Fikrim, ikilinin Stab+Audio ya da Uther+Audio olduğu yönünde.

Uther'a direk sen iyisin, ben de iyiyim diyebilecek kadar cesur bir hamle yapacaklarını sanmıyorum. Bakalım göreceğiz.
AdramelechAdramelech
Üye
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Fighter
Üye

Ya tamam işte bak sen de sivilsin ben de

Hadi Uther'in bir yanı sen kötüsün diyor, diğer iyisin; sen nasıl bu kadar eminsin Uther'in iyi olduğundan?

Evet gerekiyor, zaten olay da o. Yani sen tüm oyunu tek götürüyorsun (tüm oyun dediğimiz de 1 tur lan, çok komik değil mi ehehe) zaten bunu bildiğin için de tam tersini yazmada sakınca görmüyorsun. Yani kurt olduğun için özellikle belirtiyorsun bunu. Ama senin avcı olabileceğini düşünmeye başladığım için biraz boşa yazıyorum.

İki kere yanıldın demek ki, şu noktada açıklamamın bir sakıncası yok: Ben sivilim. Avcıyı bulmak için zarf atıyorsun sanki. Merak etme ya o kadar da belirleyici olmaz. :(
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Hmmmm Fighter, Audiodragon ve stabilo kurtadamdır. Stabilo arkada duruken, Audio ile Fighter
birbirleriyle çekişiyor gibi görünüp Uther'i de kafaya alarak 3 oyla sivil Amenquiver'i öldürürler ve diğer iyiyi de kurtlar yer. Oyunu kötüler kazanır.

Yoo. Ben almayacağım. Audio bu el ölecek. Başka yolu yok.
AdramelechAdramelech
Üye
XFIRE KESİN KURTADAMDIR.

Tamam kızmayın gidiyorum. ):
Fighter
Üye

Hmmmm Fighter, Audiodragon ve stabilo kurtadamdır. Stabilo arkada duruken, Audio ile Fighter
birbirleriyle çekişiyor gibi görünüp Uther'i de kafaya alarak 3 oyla sivil Amenquiver'i öldürürler ve diğer iyiyi de kurtlar yer. Oyunu kötüler kazanır.

Audio'nun da dediği gibi eğer 3 kötü olsaydı şu an oyun bitmişti. Gerçekten böyle bir gaf yapmış olabilir misin? :side:

Biz iyiler olarak mutlaka oyumuzu tek bir kişide toplamalıyız

Yeterli olmaz. Eğer bu el bir kötü avlanmazsa veya linç edilmezse, kötüler kazanır.

Gerçi sona kalan iki kişi avcı ve kurt olursa ne olur? Öyle bir ihtimal de var.
nester
Üye
araya giriyorum ama 2 kurt birbirine oy atarsa ne olacak?
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye

Audio'nun da dediği gibi eğer 3 kötü olsaydı şu an oyun bitmişti. Gerçekten böyle bir gaf yapmış olabilir misin? :side:

Biz iyiler olarak mutlaka oyumuzu tek bir kişide toplamalıyız

Yeterli olmaz. Eğer bu el bir kötü avlanmazsa veya linç edilmezse, kötüler kazanır.

Gerçi sona kalan iki kişi avcı ve kurt olursa ne olur? Öyle bir ihtimal de var.

Anla işte olm ya gece gece kafalar iyi :D Editlemeye uğraşamayacağım da şimdi :)
discussioncontroller