Kurtadam - Road To Riverfall - Kötüler Kazandı!
nester
Üye
biliyorum yaptığım kuraller aykırı ama olsun

Eğer bir sivil ve bir kurt simultane ile linç edilirse ve kurtlar diğer sivili linç ederse avcı da kurtu vurursa herkes ölür sadece avcı kalır.Biliyorum birazcık karışık ama tek şans

Oyun bitmiş mesaj boşuna:(
Amenquiver
Mod
O KADAR ATIP TUTTUK YA :(.
SnakeSnake
Üye
en baştan stabilo'dan şüphelenmem gerektiğini biliyordum. ki şüphelenmiştim de zaten ama araya Audio girince dikkatim dağıldısdasfas
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Ya olm ama haksızlık. 22'de bitecek yazmıyor ki orada :( Ben o kadar heveslendim. Gelir son anda Audio'yu kurtarırım diye :(
stabilostabilo
Üye
Olm benim de oy değiştirme hakkım vardı, her türlü giderdi Audio yani.
XFire1994
Üye
20 Haziran 2012, 14:00

5 kişilik grup sabah yola çıkmıştı. Sığınağa en fazla 2-3 kilometrelik yolları kalmıştı. Ancak Audiodragon birden durdu.

-Bunu daha fazla devam ettirmemizin anlamı yok.

Gruptakiler soran gözlerle ona baktı.

-İçimizde bir kurtadam var, belki iki. Ve biz sığınağa varamadan hepimizi öldürmek için bir plan yaptıkları kesin. Onlar bizi vurmadan, biz onları vurmalıyız.

Fighter'ın verdiği bir işaretle, satbilo Audiodragon'a doğru atıldı. Gözleri sararmıştı, dönüşüyordu. Hırlamaya başladı. Pençesin Audiodragon'a savuracaktı ki-

BAM!

Stabilo birden sarsıldı ve yere yıkıldı.

AST Ajanı Uther, yaptığı hareketi açıklayamadan birden Fighter'ın saldırısına uğradı, ve katledildi. Uther'in işini bitiren Fighter, Audiodragon ve Amenquiver'a döndü.

-Şimdi sıra sizde...
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Neyse stabilo'yu vurdum <3 Sarsılarak öldü hem de.
XFire1994
Üye
O değil de;

Bİ OYUN OYNATIN DA OYNAYAYIM LAN!

:/
nester
Üye
En azından stabilo'yu tutturmuşum :)

Şu an düşüncem Snake(Snake hakkında bazı düşüncelerrim var onu dahha sonra söyleyeceğim)Stabilo(stabilo için bir sebep yok içime doğdu gibi bir şey) Uther( Utherin şüphe çeken tavırlarının olduğunu kabul ediyorsunuzdur herhalde) bu 3'ünden ikisi kurt bence.

Fighter
Üye
Valla gına gelmişti sivillikten. İyi oldu bu değişiklik. : )

XFire, Adra oyanatabilir mi?
discussioncontroller