Call of Duty: Black Ops 2
thegmnkthegmnk
Üye
Resmi Xbox Dergisi'nin eylül sayısında yer aldığı belirtilen bilgiye göre, Call of Duty: Black Ops 2 yolda. Treyarch, oyunun üzerinde çalışıyormuş ve yeni maceranın muhtemelen 2012'de satışa sunulacağı belirtilmiş. Açıkçası ilk oyununun devamının gelmesi zaten bekleniyordu. Zaten oyundaki bazı elektronik postalarda da ileriye dönük bilgiler vardı. Adamlarımızın kaçak duruma düşmesi ve onların devlet tarafından görevlendirilen ajanlar tarafından bulunmaya çalışılması gibi... Umarız bu kez Treyarch, özellikle oyunun çalışma performansı konusunda daha iyi işler çıkarır.

İlk Black Ops, Modern Warfare 2'nin ardından en çok satan Call of Duty oyunu olma özelliğine sahip.

Kaynak: Merlinin Kazanı

Birçok kişinin tepkisi benimkinden daha olumsuz olmuştur muhtemelen.
__skytalker____skytalker__
Üye
[video]
XFire1994
Üye
Her yıl yeni bir CoD maceramız devam ediyor.
kurtkapankurtkapan
Üye
MW3 saçmalığındansa bu çok daha mantıklı aslında.BOPS'un senaryosu ve o mailler gayet ileriye dönüktü.
thegmnkthegmnk
Üye
Güzel aynı fikirde olduğum birisi varmış :D
kurtkapankurtkapan
Üye
Oyunu bilgisayarından küfürler ederek silmiş biri söylüyor bunu bu arada he.Bops'un senaryosunu sevmiştim ben.
Lama!as
Üye
SwooshSwoosh
Üye
hadi bakalım.
(aka takip)
acdervisacdervis
Mod
2011
CoD serisini takip etmek
SwooshSwoosh
Üye
all haters to your battlestations
LP_Mnts2MdngHT
Üye
İyi iyi zaten bi Call of Duty çıkacağı belliydi o mailleri de merak etmiştim işte Black Ops 2 olsun bari zararı yok. Lütfen şu motoru az daha optimize etsinler ama.
discussioncontroller