Call of Duty: Black Ops 2
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
üste: Senin mouse bozulmuş bence, başka bir tane ile dene.

Connection type 'best' yapınca server bulamıyor oyun ki internetim hızlı sayılır 10mbit. Sizde nasıl ?
Mythia
Üye

üste: Senin mouse bozulmuş bence, başka bir tane ile dene.

Connection type 'best' yapınca server bulamıyor oyun ki internetim hızlı sayılır 10mbit. Sizde nasıl ?

Oyun çıktığından beri o şekilde oynuyorum/oynuyoruz arkadaşlarla.
Sığınak Sakini
Üye
@RikudouSennin, Steam ayarlarından azami pingini 250 ile sınırlandırıp denemeni öneririm.
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
Güzel haritalar,
[video]
dodgerdodger
Üye
Bitirdim, fena değildi. Uzun zamandır FPS oynamıyordum, iyi geldi. Helecanlı bölümler vardı, eğlendik falan.

Yalnız oyunun konusunu annamadım tam. İngilizcem de iyi hani, neyi kaçırıyorum diye sordum kendime kaç kez. Bitirdikten sonra wiki'den okuyunca aydınlandım biraz.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Bir adam var. Kardeşi öldürüldü diye dünyadan intikam alıyor.
4munet4munet
Üye
o darksiders 2 değil mi?
FaironFairon
Üye
Darksiders da biraz daha değişik.
4munet4munet
Üye
evet benim gardaşım masum hikayesiydi o.
Sığınak Sakini
Üye
Oyundaki ara videoları ve konuşmaları dikkatli takip ederseniz, Menendez'in "Kardeşi öldürüldü diye dünyadan intikam alıyor."dan fazlası olduğunu görürsünüz. Bir kere Menendez'in babası hâlihazırda kendi ülkesinde politik gücü olan ve komünist politikaları destekleyen, öte yandan da dünyaya uyuşturucu pazarlayan bir örgütün tepesinde yer alıyor . Babası öldükten sonra, onun yerine doğal olarak oğlu Raul geçiyor ve kendi politik gücünü arkasına alarak dünya çapındaki antikapitalist haraketlere destek veriyor. Dikkat ederseniz, Menendez ile ilk kez Angola'da Küba birliktelerinin olduğu bir bölgede karşılaşıyoruz. Angola o yıllarda iç savaşın içinde. Bir yanda Küba, Sovyetler Birliği ve bazı diğer antikapitalist devletlerden destek alan MPLA, öte yanda Güney Afrika ve CIA'dan destek alan UNITA... Kardeşinin öldürülmesi, tahminim senaryoya dramatik bir hava katması amacıyla düşünülmüş bir şeydir.
discussioncontroller